Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Yardım ve tavsiye

Druid of Wotan

New member
40 günlük Meditasyon programı biteli 3 ay oluyor,ben ise yarım yamalak meditasyon yapıyorum(üç aydan beri).Tçm falan neredeyse hiç yapmadım,gece meditasyon yapacakken uykum geliyor bende yapmıyorum.Sabahları da eh işte.Enerjiyi iyi hissettiğini söyleyebilirim.Onun haricinde enerji de fazla gelmiyor.40 günlük programı baştan yapmama gerek yok bence. Öneriniz var mı?Birde mahremiyetim şu aralar yok.Büyü olmadan üstesinden gelebileceğim bir durum da karşımda yok.Nasıl bir büyü yapmalıyım?İrade için de büyü önerirseniz sevinirim.Teşekkürler

Druid of Wotan said:
40 günlük Meditasyon programı biteli 3 ay oluyor,ben ise yarım yamalak meditasyon yapıyorum(üç aydan beri).Tçm falan neredeyse hiç yapmadım,gece meditasyon yapacakken uykum geliyor bende yapmıyorum.Sabahları da eh işte.Enerjiyi iyi hissettiğini söyleyebilirim.Onun haricinde enerji de fazla gelmiyor.40 günlük programı baştan yapmama gerek yok bence. Öneriniz var mı?Birde mahremiyetim şu aralar yok.Büyü olmadan üstesinden gelebileceğim bir durum da karşımda yok.Nasıl bir büyü yapmalıyım?İrade için de büyü önerirseniz sevinirim.Teşekkürler
Esenlikler,
40 günlük meditasyon bana sorarsanız kişinin ruhunu yavaş ve dengeli bir biçimde hazırlamak ve en uygun biçimde bu ruhaniyete alıştırmaktır.
Mahremiyet gerektiren çalışmalar genelde doğal olarak titreşimler,mantralar olabiliyor.(tabiki hepsi için gerekli lâkin hiç yoktan iyidir).meditasyonların bi kısmını gece vakti sadece 1 saat ayırarak yapın mesela uyku için kahve önermekteyim(türk kahvesi gideriyor uykuyu) bu 1 saat içinde mahremiyetim olabilir diyorsanız titreşimleri yapın. Gece olamıyorsa dahi akşam bir şekilde vakit kollayın. Sabahları ise kimse ayaklanmadan meditasyonlarınızı yapabilirsiniz.Gözleriniz açık bir şekilde yapabilirsiniz unutmayın. Bırakıp tekrar dönmeniz iradenizi biraz zorlayacktır. Unutmayın içinizdeki o büyük güç uyanmayı bekliyor. Bunu asla bekletmeyin size ait olanı emek ve çabalarınızla elde edin

NAUTHIZ "iradenin rünüdür"
40 veya 90 günleri boyunca

40xtekrarla
"Sağlıklı ve pozitif bir şekilde kalıcı olarak iradem Muazzam seviyede Çok güçleniyor"
Bunu önermekteyim.
Başka örnek verecek olan kardeşimiz olursa ona göre kararınızı verip uygulayın.

13thknightofthedragon said:
Druid of Wotan said:

40 günlüğe yeniden başlasan iyi olur, hem bir düzen oturtma konusunda yardımcı olur. Geceleri biraz erken git yatağına, uzanırken ya da rahatsız edilmiyorsan oturur pozisyonda temizleme/koruma, çakra döndürme ve boşluk meditasyonlarını yap en kötü ihtimalle. Sabah ve akşam bunları ne olursa olsun yapman faydalı olur. (Not: çevrende çocuklar ya da hayvanlar varken temizleme ve koruma yapma.)

Mahremiyetin yoksa rün titretmek vb. yöntemler kullanamazsın. Enerjiyi iyi hissetmen çok güzel.
Mavi; Şans, bolluk ve fırsat, dinginlik, evde huzur ve uyum için kullanılabilir.

Ay büyümekteyken uygun bir tarihte. Evi yoğun mavi enerjiler ile doldur ve afirmasyon olarak "Sağlıklı ve pozitif bir şekilde, meditasyonlarımı huzurlu ve rahat bir şekilde yapabiliyorum. Kimse mahremiyetime engel olmuyor." 9 kez afirmasyon söyle. Ve kendini huzurlu ve rahat bir şekilde meditasyon yaparken diğer insanlarıda salonda vb. sana karışmadan oturduklarını imgele ve buna tüm kararlılığın ile emin ol. 40 gün yeterli olacaktır.

İyi bir fikir gibi geliyor aklıma ama yine de yapmadan önce danışmanda fayda var başkalarına.

İrade için transa girerek sarı enerjiler solur, kendini ve auranı sarı enerjiler ile doldurur sonra 9 kez "Sağlıklı ve pozitif bir şekilde, tamamen ve kalıcı olarak iradem güçleniyor." diyebilirsin. İrade ve kararlılık farklı şeyler. Bunu ben de yeni öğrendim. Asıl amacın sağlam bir kararlılığa sahip olmak mı yoksa farklı bir şey mi? Transa girdiğinde rahatsız edilmediğinden emin ol! İstersen bu çalışmayı oturur pozisyonda hafif transa girerek yine aynı yol ile yapabilirsin. Ne kadar derin trans o kadar fazla verim.

Bir düzene oturtmak için 6 aylık programın bir bölümünden başladım(el çakralarını açma bölümünden),açıkçası 40 güne geri dönmek beni çok üzer.Bundan bir sene önce,deneyimsizliği verdiği şeylerden dolayı fikirlerim çok çabuk değişirdi,sürekli SS likten xianty'e geçerdim.40 günde hiç bitmezdi.Tekrardan başlamak..

Asıl amacım kararlılık,kelime anlamı öyleymiş.Kararlılıkla alakalı bir iki rün biliyorum zaten,hangi rengi aurama solumamı önerirsin?

Druid of Wotan said:

40 günlüğe yeniden başlasan iyi olur, hem bir düzen oturtma konusunda yardımcı olur. Geceleri biraz erken git yatağına, uzanırken ya da rahatsız edilmiyorsan oturur pozisyonda temizleme/koruma, çakra döndürme ve boşluk meditasyonlarını yap en kötü ihtimalle. Sabah ve akşam bunları ne olursa olsun yapman faydalı olur. (Not: çevrende çocuklar ya da hayvanlar varken temizleme ve koruma yapma.)

Mahremiyetin yoksa rün titretmek vb. yöntemler kullanamazsın. Enerjiyi iyi hissetmen çok güzel.
Mavi; Şans, bolluk ve fırsat, dinginlik, evde huzur ve uyum için kullanılabilir.

Ay büyümekteyken uygun bir tarihte. Evi yoğun mavi enerjiler ile doldur ve afirmasyon olarak "Sağlıklı ve pozitif bir şekilde, meditasyonlarımı huzurlu ve rahat bir şekilde yapabiliyorum. Kimse mahremiyetime engel olmuyor." 9 kez afirmasyon söyle. Ve kendini huzurlu ve rahat bir şekilde meditasyon yaparken diğer insanlarıda salonda vb. sana karışmadan oturduklarını imgele ve buna tüm kararlılığın ile emin ol. 40 gün yeterli olacaktır.

İyi bir fikir gibi geliyor aklıma ama yine de yapmadan önce danışmanda fayda var başkalarına.

İrade için transa girerek sarı enerjiler solur, kendini ve auranı sarı enerjiler ile doldurur sonra 9 kez "Sağlıklı ve pozitif bir şekilde, tamamen ve kalıcı olarak iradem güçleniyor." diyebilirsin. İrade ve kararlılık farklı şeyler. Bunu ben de yeni öğrendim. Asıl amacın sağlam bir kararlılığa sahip olmak mı yoksa farklı bir şey mi? Transa girdiğinde rahatsız edilmediğinden emin ol! İstersen bu çalışmayı oturur pozisyonda hafif transa girerek yine aynı yol ile yapabilirsin. Ne kadar derin trans o kadar fazla verim.

Sarı renk de olur mu anlamında soruyorum.Sarı irade,kararlılık değil ya hani

Wotan's Druid said:
Bir düzene oturtmak için 6 aylık programın bir bölümünden başladım(el çakralarını açma bölümünden),açıkçası 40 güne geri dönmek beni çok üzer.Bundan bir sene önce,deneyimsizliği verdiği şeylerden dolayı fikirlerim çok çabuk değişirdi,sürekli SS likten xianty'e geçerdim.40 günde hiç bitmezdi.Tekrardan başlamak..

Asıl amacım kararlılık,kelime anlamı öyleymiş.Kararlılıkla alakalı bir iki rün biliyorum zaten,hangi rengi aurama solumamı önerirsin?

Nasıl rahat ediyorsan. 6 aylık program 40 günlük programın daha detaylı ve yavaş hali gibi aslında. Ben 40 günden sonra kendi programlarımı oluşturdum hep. Yine de 6 aylık programada devam edebilirsin, gayet iyi bir program.

Fikirlerini sağlam tut. Eğer bir şeyin doğruluğundan eminsen asla geri adım atma, hiç bir psişik saldırı senden güçlü değil. Ben de psişik saldırılar yaşıyorum ve öfkemle sorundan kurtuluyorum. Psişik saldırılar esnasında kendini kırmızı enerjiler ile sar. Bir kaç dakika buna odaklan. Aynı zamanda evi Satanik mavi alevler ile temizle. Öfke psişik saldırıların ilacıdır, öfkeni ortaya çıkar (fiziksel olarak değil). Ve bu öfkeyle evde bulunan tüm düşünce formları ve düşmanı Satanik mavi alevler ya da güneş enerjileri ile yaktığını imgele. Düşmanı görmek şart değil, sadece doğru enerjileri kullan ve evin içinde bulunan, Lordumuz Şeytan'ın düşmanlarının yok olduğunu irade etmen yetecektir.

Kırmızı; Enerji, güç, cesaret, "kararlılık", özgüven, şevk, kuvvet, atletizm (özellikle rekabete odaklı) ve diriliğe sevk eder.

Kırmızı güçlü bir renktir. Ve kararlılık için mükemmeldir. Hangi rünü kullanacaksın? Kararlılık için şuanda aklıma bir Rün gelmedi. Büyü yapmak için Rünler her zaman şart değil, bu tarz kişisel dönüşüm ve değişimlerde sadece uygun renkte enerji solumak ve afirmasyonlar kullanmak daha mantıklı geliyor bana "kişisel düşüncem". Afirmasyon olarak "Sağlıklı ve pozitif bir şekilde, tamamen ve kalıcı olarak kararlılığım güçleniyor." diyebilirsin 9 kez.

Bu tarz bir çalışmaya ay ilerlerken Akrep'te yapmak uygun olacaktır. Yapmak istediğin çalışmanı paylaşırsan diğer SS'lerde fikir belirtebilir.

OÇ xianty'e kandığım zamanlar felsefi anlamda çoğu fikri oturtamadığım ve ruhumun güçlü olmadığı zamanlardaydı.Şu anda xianty hakkında herhangi bir şey duyduğumda zaten içten gelen bir tiksinti hissediyorum.Ruh güçlendikçe centil kendi doğasına göre hareket edecektir.Şu anda zaten asla hiçbir şey beni kandıramaz.Kralları gelsin isterse
Onun haricinde klasik korku saldırıları var,illaki yaşamışsındır.Eskiden bende çok olurdu,ancak artık hiç olmuyor.Sende de durum böyle mi?Sebebini biliyor musun?

Nauthız kullanmayı düşünüyorum.
Kırmızı rengi aurama ve ruhuma 12 kere soluyup (12x9= 108,108 Satürn'ün sayısıdır) 12 Nauthız titretmeyi düşünüyorum.9 kere,kararlılığım pozitif,sağlıklı ve kalıcı bir şekilde artıyor.
Dediğin gibi,sadece imgeleme de gayet yeterli.

Kırmızıyı az önce yaptım,beş saniye falan imgeledim ve bedenim baya bi ısındı.Ciddi anlamda bu arada,en çok da karnım,güneş çakrasının olduğu bölge.Sence ruhum ne kadar güçlü?ayak üstü bir imgeleme bile bedenimi baya ısıtıyorsa herhalde güçlüyümdür,değil mi?Sende nasıl?:)
Tavsiyeler için teşekkürler

Bu çalışmanın uygunluğuna bir bakabilir misin?

NAUTHIZ: 10 ve katları kadar titretilir. Genelde Rünleri sayıları kadar titretiyoruz bazı durumlar dışında. Bu çalışmada 10,20,40,80,90, 100 gibi sayılarda titretebilirsin. 10'da iş görür. Çalışmanı şu şekilde yapabilirsin, kırmızı enerji solu nefes verirken Nauthiz titret 10 kez bunu yap ve sonra afirmasyonu 9 kez söyle. Bu kadar basit. İstersen Rünün sembolünü auranda kırmızı enerjiler ile birlikte parıldıyor gibi imgeleyebilirsin. Bu şekilde verim artacaktır.

1x AUM
10X NAUTHIZ
9X "Sağlıklı ve pozitif bir şekilde, tamamen ve kalıcı olarak kararlılığım artıyor."
1x AUM

Ay büyümekte ve Akrep'te iken, güneş saatinde yapabilirsin. Satürn kararlılık ve disiplin ile ilgili ama Satürn saati uygun olur mu bilmiyorum... Kararlılığını güçlendirmek için hem Nauthiz gibi bir Rün ve Satürn saatinde başlamak zor şekilde acı çekerek kararlılığının güçlenmesini sağlayabilir. Bu konuda bir fikrim yok.

Kırmızı ateş elementindendir belki bu yüzden sıcaklık hissediyor olabilirsin. Rahatsız hissetmiyorsan sorun yoktur. Enerjileri iyi hissetmen harika. Ruhun hakkında bir şey diyemem, daha kendi ruhum hakkında bile çok fazla bildiğim bir şey yok. Ben enerjileri hissetme konusunda pek iyi değilim. Yeteneğim biraz daha yıkım çalışmaları üzerine, imgeleme ve afirmasyon ile iyi sonuçlar alabiliyorum. Henüz yolun başındayım, henüz zayıf ve tecrübesizim. Hepimizin ruhu farklı, hepimizin yetenekleri ve eksiklikleri de farklı. Bunlar zamanla çalışma ile gidecek ve güçleneceğiz.

Telekinezi yapmayı denedin mi? Denemediysen denemeni tavsiye ederim.

Bu meditasyonu da deneyebilirsin.
https://spirituelsatanizm.org/renk-meditasyonu/

Güç kişiye göre değişiklik gösterebilir. Gücün tanımı nedir ki? Uçabilmek ya da bir binayı küle çevirebilmek mi yoksa büyüde uzman olmak mı? Güçlü olduğunu düşünüyorsan bunu basit tek seferlik bir büyü ya da telekinezi gibi bir şeyle test edebilirsin. Elbette uygun bir zamanda "etik" bir çalışma ile test et.

İyi günler.

Esenlikler,

İstenç (yani ne istediğinden emin olma, irade) genellikle Güneş ile alakalıdır. Büyüye bu isteği basmaktan bahsediyorsak bu şekildedir. Kararlılık derken, ne istediğinden emin olamama ve büyüye bu isteğini net bir şekilde bastıramama gibi bir durumdan mı bahsediyoruz yoksa irade gücü ve dayanıklılık mı?

Nauthiz güzel bir rün eğer irade gücü ve dayanıklılıktan bahsediyorsak ancak her iki koşulda da ben olumlamayı 8 kez yapardım. Çünkü 8. ev yoğunluğun ve irade gücünün evidir. Ana problem disiplinse 10 kez de yapılabilir. Problemi çözmek için irade gücü mü yoksa disiplinsel sorun mu var önce o bulunmalıdır. Örneğin, irade gücü; bir işi yapmaya yönelik isteği bastırmak ve isteğini kontrol etmeyle alakalıdır genel olarak, zihinsel bir güç de diyebilirsiniz. 8. evin yöneticisi Akrep ve Plüton'un doğasına uygundur. Örneğin canınız tatlı çekti ama yemediniz, işte bu irade gücüdür. Ya da oyun oynamak istiyorsunuz ancak gidip yapmanız gereken işi yaptınız, bu da irade gücüdür. Disiplin ise yapabileceğiniz işin kapasitesi ve tekrarıdır, toprak ve Satürn ile alakalıdır.

Genel olarak şunu gözlemledim: Disiplin, zorlanmadan yapılan ve tekrarlı bir iştir. Tabii ki toprağın ve Satürn'ün irade gücü ve dirençle alakalı bir tarafı da var ancak genel olarak tecrübelerim bu yönde oldu. Disiplin arttıkça genel olarak katlanma kapasitesi artar. Örneğin hiç zorlanmadan 1 saat ders çalışabiliyorsanız bu 2 saate çıkar. 2 saatten sonrası ise daha direnmeye ve kendini zorlamaya girer. Bunlar tabii ki tamamen kendi majisel deneyimlerim üzerine kurulu. Ayrıca disiplin, daha çok tekrarcıdır. Yani her gün tekrar etmeyle alakalıdır.

İrade gücü ve disiplin, direnç yönünden birleşse de arada ufak bir tekrarlama ve kapasite çizgisi vardır. Disiplin arttıkça zorlanma miktarı azalır ve tekrar sağlanır, irade gücüyse koşullar ve şartlar fark etmeksizin bir işi yapabilmeyle alakalıdır ancak biraz daha zorlama ve katlanmaya dayalıdır. İkisi de önemlidir.

İstenç ise bunlarla alakasız tamamen istek üzerine kuruludur. Aslan ve Güneş'in doğasıyla alakalıdır. Büyü yaparken Güneş Çakrası çok büyük önem arz eder çünkü isteğini güzelce bastırırsın. Eğer bu yönden sıkıntı varsa bu çözülmelidir çünkü büyünün kalitesini doğrudan etkileyecektir. İstek yoğun ve kesin değilse hâliyle bu büyüye de yansıyacaktır.

Bu durumda eğer bir isteksizlik (yani ne istediğinden emin olmama, istekte yoğunluk ve kesinlik bulunmama) varsa Güneş enerjileriyle ya da Sowilo ile çalışmak en iyisidir. Disiplin (tekrar, düzen, yüksek zaman ölçütlerinde iş yapabilme) varsa ve sadece irade gücü sıkıntısı yaşanıyorsa o zaman Eihwaz rünü iş görebilir. Disiplin sıkıntısı varsa da Nauthiz ile çalışılabilir.

Çok yakın gibi gözükse de zamanla ve büyüsel deneyimle anlaşılacaktır. Yeterince iyi açıkladığımı düşünüyorum. Son olarak 9 sadece bitirmelerle alakalıdır. Arttırma yönünde bir kazanç sağlamaz. O yüzden irade ve/veya irade gücü eksikse 8'i, disiplin eksikse de 10'u öneriyorum.

İyi günler.

Bright Truth said:

Cevap için çok teşekkürler, kardeşimiz uygun çalışmayı bu bilgiler ışığında hazırlayabilecektir. Benim de öğrendiğim bir çok şey oldu bahsettiğin bilgiler üzerine düşünmeye devam edeceğim.

Teşekkürler yardımların için

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back