Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Antidepresan

gr0cefuldeadly

New member
Antidepresan kullanıyorum ve kullandığımdan beri meditasyon düzenimi toparlayamadım. Antidepresanların ruhaniyete zararları tam olarak nedir ve eski düzenime nasıl kavuşabilirim? Bu cidden benim için zor olmaya başladı.

gr0cefuldeadly said:
Antidepresan kullanıyorum ve kullandığımdan beri meditasyon düzenimi toparlayamadım. Antidepresanların ruhaniyete zararları tam olarak nedir ve eski düzenime nasıl kavuşabilirim? Bu cidden benim için zor olmaya başladı.

Esenlikler,

Belli psikiyatri ilaçları, psikoaktif işlemi gördüğü için ruhaniyetinizi geliştirmenize olumsuz etkisi vardır. Meditasyon ve Yoga yaparken odaklanmanızı zorlaştırır. Bu tür ilaçları kullanmaktansa, meditasyonlar sağlınızı daha olumlu yönde etkileyecektir. Rünleri de kullanabilirsiniz. Satanik şifa yapabilir, Tanrılarımızdan yardım da isteyebilirsiniz. Spell Jar bile yapılabilir. Bir çok teknik var. Hangisini yapacağınız size kalmış.

İyi günler.

Macellaio(Kasap) said:
gr0cefuldeadly said:

Esenlikler,

Belli psikiyatri ilaçları, psikoaktif işlemi gördüğü için ruhaniyetinizi geliştirmenize olumsuz etkisi vardır. Meditasyon ve Yoga yaparken odaklanmanızı zorlaştırır. Bu tür ilaçları kullanmaktansa, meditasyonlar sağlınızı daha olumlu yönde etkileyecektir. Rünleri de kullanabilirsiniz. Satanik şifa yapabilir, Tanrılarımızdan yardım da isteyebilirsiniz. Spell Jar bile yapılabilir. Bir çok teknik var. Hangisini yapacağınız size kalmış.

İyi günler.
spell jar mı ? onu wiccanlar yapmıyor mu ?

Macellaio(Kasap) said:
gr0cefuldeadly said:

Esenlikler,

İyi günler.

Esenlikler,
Acaba nasıl spell jar hazırlanabileceğini anlatabilir misiniz veya spell jar'larla alakalı makala/yazılardan biliyorsanız önerebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.
İyi günler/akşamlar.

MissAnti444 said:
Macellaio(Kasap) said:
gr0cefuldeadly said:

Esenlikler,

İyi günler.

Esenlikler,
Acaba nasıl spell jar hazırlanabileceğini anlatabilir misiniz veya spell jar'larla alakalı makala/yazılardan biliyorsanız önerebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.
İyi günler/akşamlar.

Esenlikler,

Genelde Spell Jar hazırlayan kişiler enerji yönlendirmeyi bilmiyor ve bunun üstesinden gelmek için Jar kullanmayı deniyor. Biz enerji yönlendirebilirken ve daha verimli hallerini yapabilecekken o versiyonları yapmamız gereksiz enerji kaybı olurdu.

Tabii eğer istiyorsan, taşlar, kristaller bitkiler kullanarak bir spell jar yapabilirsin. Eğer düzgün yaparsan muhtemelen büyü etkisini arttıracaktır. Bitkilerin majikal özelliklerine bakarak, hangi büyü için hangi bitkiyi ve materyalleri kullanmanız gerektiğini bulabileceğinizi düşünüyorum.

İyi günler.

Kendi adıma antidepresan falan hiç kullanmadım ama bu konuda sıkıntı yaşayan çok fazla insan var. Bu yorumumu gören ve bu konularda bilgi sahibi, ya da geçmişte bu sorunları deneyimleyip atlatmış birisi, tavsiyeler içeren bir yazı yazmayı düşünebilir. Antidepresan kullanan çoğu kişi bunu bırakmak istiyor. Bu isteğini doktorlarına bildirse dahi olumlu bir yanıt alması oldukça zor. Adım adım, bu ilaçlar güvenli bir şekilde nasıl bırakılabilir. Nelere dikkat edilmesi gerekli, neler yapılmamalı tarzında bir yazı yazılabilir. Yazının girişinde, aralarında ve sonunda gerekli uyarılar yerleştirip bu açıdan başınıza hukuken bir sorunun açılmasını da engellemeyi unutmayın.

Peace of the Dark said:
Kendi adıma antidepresan falan hiç kullanmadım ama bu konuda sıkıntı yaşayan çok fazla insan var. Bu yorumumu gören ve bu konularda bilgi sahibi, ya da geçmişte bu sorunları deneyimleyip atlatmış birisi, tavsiyeler içeren bir yazı yazmayı düşünebilir. Antidepresan kullanan çoğu kişi bunu bırakmak istiyor. Bu isteğini doktorlarına bildirse dahi olumlu bir yanıt alması oldukça zor. Adım adım, bu ilaçlar güvenli bir şekilde nasıl bırakılabilir. Nelere dikkat edilmesi gerekli, neler yapılmamalı tarzında bir yazı yazılabilir. Yazının girişinde, aralarında ve sonunda gerekli uyarılar yerleştirip bu açıdan başınıza hukuken bir sorunun açılmasını da engellemeyi unutmayın.

Esenlikler,

Ruhaniyet odaklı çalışmalarımızda, sorunumuz her ne ise bunu yine aynı şekilde ruhaniyetimizi kullanarak da tedavi edebiliriz. Yani bir şifa için herhangi bir ilaca ihtiyacımız yok. Tanrılarımız bu konuda bizlere sırtlarını dönmeyecek ve yardımlarını esirgemeyeceklerdir.

İyi günler.

Macellaio(Kasap) said:
Peace of the Dark said:

Esenlikler,

Ruhaniyet odaklı çalışmalarımızda, sorunumuz her ne ise bunu yine aynı şekilde ruhaniyetimizi kullanarak da tedavi edebiliriz. Yani bir şifa için herhangi bir ilaca ihtiyacımız yok. Tanrılarımız bu konuda bizlere sırtlarını dönmeyecek ve yardımlarını esirgemeyeceklerdir.

İyi günler.
Evet dediklerinize katılıyorum ancak ruhaniyette yeni olan çoğu kişinin, (buna ben de dahil) Tanrılarla net bir iletişimi yok. Bir de antidepresan kullanan kişiler açısından bakmak lazım olaya. Tanrılarla iletişim kurabilmeleri için kendilerini geliştirmeleri gerekiyor. Ancak antidepresan ilaçları bu açıdan onları tamamen olmasa bile engelliyor. Bunu kendisi de bildiği için meditasyonlardan alacağı verimi bir de bu moral düşüklüğüyle kendisi de düşürüyor. Küçük sorunlar yaşayan insanlar bunu kendi kafalarına göre bırakabilir. Ama sorunları biraz daha büyük olan kişiler bu ilaçları dikkatli bir şekilde bırakmalı. Bu yönde de bilgim olmadığı için bir şey diyemiyorum. Bunları bırakmak isteyen insanlar için, bunun hakkında bilgi sahibi olan birisi tavsiye içerikli bir yazı yazabilir diye düşündüm. Sanırım yanlış anlaşıldım.

gr0cefuldeadly said:

Klinik Depresyon veya Majör Depresyon gibi hastalıklardan dolayı ilaç kullanıyorsanız devam edin. Eğer belli bir ruhani güce sahip değilseniz çözümü ruhaniyette aramayın. Evet bu ilaçlar hem fiziksel hem ruhsal olarak yararlı değil ama kar-zarar hesabı yapınca karlı çıkarsınız. Olabildiğince iyileşince düzen kurarsınız. Yapabildiğiniz kadar yoga ve meditasyon yapın ama bu süreçte de.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back