Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Cinci hoca vesaire ne iş?

Lucemferre

Member
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar.
Size bi sorum olacaktı.
Şimdi, benim bi arkadaşım var. Kendisinin annesine bundan yıllar önce büyü yapılmış. Öyle değişik bir büyüymüş ki, insanları domuz olarak felan görüyormuş. Hacı hocaya gitmişler, muska felan yazılmış, yok cin şey etmedir felan uğraşılmış. Şuan durumu iyi. İyi de bu nasıl oluyor? Yani anlatmak istediğim o yaptıkları her neyse nasıl işe yarıyor? Örneğin.dualar felan nasıl oluyor? Bazı insanlar mesela cinlerle uğraşıp büyü felan yaptığını idaa ediyor. Cinlerin antik tanrılarımız olduğunu tabi ki biliyorum. Sadece anlamadım, varlıklar melekler felan mı oluyor?

Esenlikler,

Bunun birkaç sebebi olabilir;

1- Psikolojik olarak yaşanmış ve psikolojik olarak çözülmüş olabilir. Yani aslında böyle bir büyü hiç olmayabilir ve hacı hocaya gidince iyi geldi, oh be plasebosuyla psikolojik sorun çözülmüş olabilir.

2- Cinler, Tanrılardır ancak ben bu yönde hitap etmeyi pek sevmiyorum. Türkçesi varken Arapçasını kullanmak sadece karmaşaya sebebiyet veriyor. Cinci hoca diye bahsi geçenler ise parazitlerle uğraşır, yani düşmanın astral düşünce formlarıyla. Düşman büyüleriyle psikolojik bir problem ya da büyü, her ne ise çözülmüş olabilir.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back