Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Guardian Demon Hakkında

Yolcu

New member
Jos ta birçok yazıyı okudum fakat sizlerin tecrübesi veyahut bilgisinden de bir şeyler kapmak istedim.

1- Pendulum veya Ouija tahtası kullanmadan nasıl Koruyucu Demon uma ulaşabilirim?

2-Şu ana kadar bu konuyla alakalı bir işarete rastlamadım,tam olarak ne yapmalıyım? Aydınlatırsanız beni mutlu olurum.

3- Sizler kendi koruyucunuzu hangi yolla buldunuz?

Dionysus666 said:
Jos ta birçok yazıyı okudum fakat sizlerin tecrübesi veyahut bilgisinden de bir şeyler kapmak istedim.

1- Pendulum veya Ouija tahtası kullanmadan nasıl Koruyucu Demon uma ulaşabilirim?

2-Şu ana kadar bu konuyla alakalı bir işarete rastlamadım,tam olarak ne yapmalıyım? Aydınlatırsanız beni mutlu olurum.

3- Sizler kendi koruyucunuzu hangi yolla buldunuz?

1- Astral duruişiti bu işe yarayacaktır, ama bu sarkaç ve ouija'dan daha üst bir seviyedir.

2- Meditasyonlara devam etmelisin. Bir süre sonra sarkaçtan daha net sonuçlar almaya başlayacaksın ve o zaman ismini öğrenirsin. Tabii rüya ya da başka yollarla da kendini gösterebilir. Çakralarını dengeli devam ettir, astral duruişiti meditasyonlarını yap. Sarkaç için gerekli güce eriştiğinde kendisiyle en azından evet-hayır şeklinde iletişim kurabiliyor olacaksın. Bu zamanla evrile evrile gider ve duruişitiye kadar varır.

3- Kendi sonuç aldığım yöntemi söyleyeyim. Öncelikle cinsiyetini sor. Sonra ilk harfi A-B, C-F, G-M, N-R, S-Z arası mı diye sor. Beşini de teker teker sormalısın, emin olana kadar. Atıyorum cevap erkek ve N-R çıkmışsa sitede bulunan N'den R'ye Demonlar sayfasına girip tüm erkek tanrıları teker teker soracaksın. Benim adıma işe yarayan yöntem buydu. Sonrasında defalarca kez de onayladım ve iyice emin oldum.

ön edit; ilgili gönderi için teşekkürler; sadece birkaç yanlışı düzeltme amacı ile yazıyorum

iyi günler,

[2]
şahsen yeni arkadaşlarımız için "sarkaç" ve "ouija tahtası" kullanımını tavsiye etmiyorum zira ilgili durumda ilgili kardeşlerimiz için "güven kırıcı" olabiliyor; ilgili kardeşlerimiz yeterli seviyeye ulaştığında ise zaten ilgili araçlar olmadan da tanrılarımız ile iletişim kurabilecek seviyede olacaktır

[3]
ilgili yöntemler için de "güven kırıcı" ifadesi kullanılabilir; ilgili kardeşlerimiz yeterli seviyede olmadığı için hiçbir zaman emin olamayabilir ki ilgili düşüncede de haklılardır

yani kısaca söylediğiniz gibi; meditasyonlar elzem

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back