Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

olan biten[3]

badgerless.002

New member
_ön edit; ilgili yazı baş rahibin ilgili yazısına ithafen yazılmıştır

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=60089

_efenim merhaba,

[1]
_bugünlerde aile ilişkileri malumunuz; goimlere yaptıkları herşey için minnettarım; fakat mesele goimlerden çok ilgili goimlere gösterilen muamele meselesidir
_bugünlerde ailesi için birşeyler yapma çabasında olan bazı pembe yanaklı kardeşlerimiz olduğunu tekrar hatırlıyorum; ilgili durum hoş değildir zira "aile" dediğiniz goimler bizim hiçbir zaman aynı yolda birlikte yürüyemeyeceğimiz küçük ve mutsuz "yahudiciklerdir"

_ilgili goimler bizim düşmanlarımızdır; hala kendilerinden utanmayan kardeşlerimiz en azından ilgili goimlerin elindeki atalarımızın kanından utanabilmelidir
_herşeyi geçtim ki geçmemek gerekir ilgili goimler kardeşlerimiz için hala birer tehdit olmaya devam etmektedir; isteyen kardeşlerimiz "ailelerine" kendilerini ifşa ederek kimin, ne olduğunu acı şekilde anlayabilir; ki yatırım tavsiyesi değildir

_tanrılarımız geldiğinde lanet burunsuzlara bağlı olan her kim var ise kendilerine malesef ki merhamet gösterilmeyecektir; ve umuyorum ki merhamet gösterilmeyecektir derken neyi kastettiğim anlaşılabilmiştir; lanet burunsuzların zamanı bittiğinde ne demek istediğim belki anlaşılabilir

[2]
_aile meselesinin sadece günümüz için bir sorun olduğunu düşünmemekteyim; aile dediğimiz "israiloğulları yeryüzünde yayılsın" türevi bir duygusallıktan pek öteye gidememiştir
_fakat mesele duygusal bir mesele olmamalıdır; "sevme ve sevilme hakkı" isteyen pembe yanaklı kardeşlerimiz az ötede ağlayabilir; kişi duygusallığını kenara bırakıp gerektiğinde "bir koca çınar" olabilmelidir

_aile kökenli ilişkiler duygusallıktan uzak olmalıdır; duygusallığın manevi tekilliği engelleyecek kadar olması kardeşlerimizin akıl sağlığı açısından elzemdir

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back