Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tavsiyeler ve Benim Hikayem

Aselod

New member
Esenlikler kardeşlerim ben aselod bugün kendi hikayemi anlatmaya karar verdim her ne kadar hala meditasyonlarda başlangıç-orta seviye arasındada olsam çokça tecrübem ve deneyimim oldu bunlardan yola çıkarak kendinize bir kaç tüyo alabilirsiniz .

SS'le 3 yıl önce fakat bir buçuk ila bir yılım sadece tereddüt ve düzensiz meditasyonlarla geçti . Ruhaniyetle ilk başta tanışanlar genelde benim gözlemlediğim şekilde bir kaç farklı tepki veriyor kimimiz aydınlanıp mutlulukla bu yola giriyoruz kimimiz ise bu yeni adım attığımız bu dünyada ne kadar güçsüz olduğumuzu anlayıp bir depresif sorgulayıcı bir hale geliyor .

İşin doğrusu ben ruhaniyetle ilk tanıştığımda kendi betimlememle ana karakterler gibi güçlü olmamı bekliyordum fakat malesef ki bir çoğumuz sadece çizelgesinden gelen 1 2 tane iyi yeteneğin potansiyeliyle doğuyoruz belkide daha da kötüsü bu gerçeği ilk farkettiğimde güçsüzlüğümüzü kabullenemedim değim yerindeyse bir bebeğin yumruğundan bile çok daha güçsüzüz ruhaniyetin başında bu durumda önümde 2 seçenek vardı ya çöpten farksız olan ruhaniyetimi geliştircektim ya da ölüp hiçliğe karışmayı bekleyene kadar avare bir şekilde dolanıcaktım . Bu 2 seçenek arasında kalırken tam o an sınırlarımı aşmam gerektiğini hissetim ilk başlarda 36 55 titreşim bile zor gelirken bir anda meditasyonlarımı yogalarımı olabildiğince düzenli ve düzgün yapmaya karar verdim 111 günlük bir negatif karma kırma çalışması yaptım ve 2 ay öncede bir güneş karesi yaptım satürnümün negatif etkilerine karşı . Görüp görebileceğiniz en acımasız negatif karmalardan birine sahibim ama hayatımı anlatıp acitasyon yapmamın bir anlamı yoktur . 111 günlük çalışmamı bitirince bir anda flashback gibi geçmişte ilk başladığım güne gittim ve şunu dedim aslında o kadar zor değilmiş hatta artık basit bile gelmeye başlamıştı . Burda söylemek istediğim sandığınız o 40-80-90 vb. günlük olan çalışmalar aslında sandığınız kadar uzun sürmüyor ve zor değil titreşimlerin sayılarından korkmayın bir yerden sonra hepsini düzgün ve hızlı bir şekilde titretmeyi öğreniyorsunuz içgüdüsel olarak .

Ve yeni birisiyseniz size en büyük tavsiyem ss.orgu baştan sona yorumlarıyla beraber okumak SS i 2 ye ayırmak istiyorum bu kısımda Spiritüalizm kısmı yani maji ve ruhaniyet kısmı ve Satanizm kısmı Satanizm kısmı bu 2 kısımından birini veya her ikisinide anlamak ilk başlarda zor geliyor ben 3 ay boyunca okuldan geldiğim vakitlerin hepsini okuyarak geçirmeme rağmen hala taşları yerine oturtamamıştım çünkü bu bambaşka bir dünya bildiğiniz her şeyi unutmanız gereken bir dünya . SS orgda her ne kadar ruhaniyet adına bir çok yazı yazılsada bunlar size yetmiycektir özellikle JoS'un satanic witchcraft sayfasını baştan aşşa gerekirse google çeviriyle dahi olsa okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Fakat bunlarda yetersiz gelicek bir yerden sonra mesela bir aşk büyüsü yapmak istiyorsanız forumlardan mutlaka bunlarla ilgili geçmiş postları bulup okuyun bu kısımda işin nümerolojik-zamanlama vb bir çok detayını öğreniceksiniz.

Sırada ise yeni başlayan herkesin çok merak ettiği ve öğrenmek için can attığı konu olan Koruyucu Gardiyan olayı . Bu konuda bilmeniz gereken tek şey acele etmenin size bir şey kazandırmayacağıdır ben ise şu şekilde öğrendim belki işinize yarar forumlarda GD(Guardian Demon)'nizi bulmak için olan bir kaç yazı var ben bu yazı sayesinde buldum sizede tavsiye ederim fakat bu yazıdaki talimatları gerçekleştirmek için enerji hali hazırda hissedebilecek açıklıkta olmanız gerekmektedir.

Rtr'lar ilk başlarda yapılması karmaşık ve üşendirici gelsede bilmeniz gereken şey eğer temizlemede 111x suryayı hızlı bir şekilde titretirseniz 1 rtr temizlenme dahil olucak şekilde en fazla yarım saat süreceğidir ilk başlarda 40 dakikayı bulabilir ama doğru ve hızlı bir şekilde titretmeye başladığınızıda süre azalıcaktır . İlk başlarda haftada 1 2 rtr yaparken şuan 1 ayda 250 rtr hedefimi gerçekleştirdim .

Son tavsiyemse ne zaman bir şey zor gelse tek dediğim şey işte şuan sınırlarımı aşıcağım an . Sınırlarınızı aşın kardeşlerim (DİKKATLİ VE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE). Sorunuz olursa yazmaktan çekinmeyin ben ve burdaki kardeşlerimiz cevaplıycaktır mutlaka .

Postu düzenlerken bir kaç kelime yanlışlıkla silinmiş onların lütfen kusuruna bakmayın tahmin edebilirsiniz zaten yerine gelecek kelimeleri

Aselod said:
Esenlikler,

Kendi hikayenizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız çok hoş olmuş. Çoğu kardeşimize ilham ve motivasyon kaynağı olabilir. Bunun gibi tavsiyeler veren ve yol gösteren yazıları çok faydalı buluyorum. Dibe batmış olmanın ne demek olduğunu iyi bilirim. Burada yazılan 2 paragraf yazı, birisinin hayatını değiştirebilmesi için harekete geçmesini sağlayabilir.

Spiritüel Satanizm ile tanışmadan önce tamamen bittiğimi hissediyordum, hayata ve insanlığa dair umudum kalmamıştı. Hatta son döneme doğru intiharı bile düşünmeye başlamıştım. İntihar etmeyi bırak, bir bardak su içmeye de enerjim kalmamış gibi hissediyordum. Sonra, bir şekilde buraya çekildim ve hayatımda ilk defa içimin umutla dolduğunu gördüm. Aradığım şey buradaydı...
Hayatımda sürekli bir sorunlar kümesi oldu. O kümeden birisini eksilttiğimde başka bir şey gelip onun yerini dolduruyordu. Çocukken bile rahat bir şekilde nefes alabildiğimi hatırlamıyorum. Sanki o kümenin içini hiç boşaltamayacakmışım gibi, buna mecburmuşum gibi. Ben de kötü bir karmaya sahip olduğumu düşünmekteyim ancak o karmayı ben yok edeceğim, o beni değil.

Çoğumuz, ruhaniyete istemesek bile kötü bir seviyeden başlangıç yaptık. Burada ne kadar güçsüz olduğumuzun farkındayız. Siz de savaşın kardeşlerim, vazgeçmeyin. Birlikte güçleneceğiz ve birlikte kazanacağız. Mücadelemiz boşa değil, bunun bilincinde olun ve her şeye daha çok asılın. Bırakmayın

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back