Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

zorba tayfa

sotem

New member
otuz bir çekip afirmasyonla kız bulabileceğin bir dinden bahsediyoruz. buna rağmen bütün bu zorbalıklara başvuracak kadar çaresiz ve zavallısınız. fantastik derecede hayretsiniz. fantastik dörtlüsünüz.

sotem said:
otuz bir çekip afirmasyonla kız bulabileceğin bir dinden bahsediyoruz. buna rağmen bütün bu zorbalıklara başvuracak kadar çaresiz ve zavallısınız. fantastik derecede hayretsiniz. fantastik dörtlüsünüz.

Esenlikler,

Satanizm gibi "Mutlak ebedi gerçekçilikten" söz ediyorsan eğer, islamiyet gibi 4 kadın alabileceğin veya kitapçı grupları gibi seks tanrısına tapabileceğin bir dine başvurabilirsin. Bunlar senin cinsel açlığını tatmin edecektir. Ancak Spiritüel satanizm, tanrıların bizlere bahşettiği, ruhani gelişim, mükemmellik ve özgürlük yoludur. Amacımız, evreni ve kendimizi mükemmelleştirmek. Eğer niyetimiz seks gibi bir düşünce olsaydı, "Sex magick" veya "Kitapçı" grupları gibi kenar mahalle tarikatlarına başvururduk zaten.

Eğer dediklerin, Spiritüel Satanizm ile alakalı değilse, söylediklerimi ciddiye alma.

İyi günler.

hayır satanizmden falan bahsetmiyorum tekrar oku istersen. ciddiye almadım o yüzden dediğini.

sotem said:
sotemmmm JÖTEMMMM... geldiya racon TRforum ya geldi ya

iliadin said:
sotem said:
sotemmmm JÖTEMMMM... geldiya racon TRforum ya geldi ya
tr forumu dramalar racon kesmeler dışında pek bir muhabbetini göremedim bilgi alışverişi yapanları tenzih ederim

sotem said:

adminler pedo çıkar millet bir birbirine racon keser sende burada da birine mesaj vermeye falan çalışıyorsun sanırsam. forumlarda ben olmasam buraya yazamazdın diyen bile vardı hakaretler, dramalar , bir şeyler ne oluyor . bir şeyler öğrenelim diye forumlara giriyoruz üç posttan biri bilgidir , belki yarısı diğerleri tamamen farklı konular umarım en yakın zamanda bu konular biter

iliadin said:
adminler pedo çıkar millet bir birbirine racon keser sende burada da birine mesaj vermeye falan çalışıyorsun sanırsam. forumlarda ben olmasam buraya yazamazdın diyen bile vardı hakaretler, dramalar , bir şeyler ne oluyor . bir şeyler öğrenelim diye forumlara giriyoruz üç posttan biri bilgidir , belki yarısı diğerleri tamamen farklı konular umarım en yakın zamanda bu konular biter

pedo adminlerden bahsediyorum. dörtlü diyorum dörtlü, okuma yazmanız yok mu ? cidden bunu açıklamak zorunda mı kaldım ben şimdi ?

yaram var ki gocundum geldim bu başlığı açtım. öbür başlıklarda bilgi alışverişi yapıyorsam bu başlıkta da ''racon kesiyorum''. bilgi arıyorsan bu başlığı basitçe umursama ve öbür başlıklara bak.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back