Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Site hangi sağlayıcıyı kullanıyor? Tehlike altındayız.

Diskriminant said:
Korkmanıza gerek yok böyle ciddi bir durumda Tanrılar bizi koruyacaktır.
Site sağlayıcısı konusuna yabancıyım, bir tehlike olup olmadığını bilmiyorum ancak bu yaklaşımınız biraz kaderci bir yaklaşım olmamış mı?

Aratosbung said:
Eğer kişi önlemini almazsa herhangi bir dava durumunda tüm ip adresleri çarşaf çarşaf dökülür.
Geçen bende domain adını incelemiştim domain adında
Ülke Kodu
Malaysia
Posta Kodu
57000
Bölge Kodu
Wilayah Persekutuan

Böyle bilgiler çıkıyor sonra domain sağlayıcı şirkete baktım bu şirketin amacı domain sahibinin verisini saklamak
yani üstekki bilgiler sahte yani kısaca bu site adına bir sıkıntı olursa domain sahibinin hangi servis sağlayıcısını kullandığını öğrenemezler(çünkü domain sağlayıcısı bunu vermiyor) bu şekilde de ip aderesleri gidemez ayrıca amerika da işler türkiyedekinden çok farklı türkiyede kvk var amerika bu durum yok yani kolay kolay bir şirket sizin ip adreslerinizi paylaşamaz ayriyetten eklemek istiyorum artık torr yeterince güvenli değil torr un yanında protonvpn(özellikle vpn ismi belirttim çünkü diğerleri pek güvenilir değil) kullanmanızı tavsiye ediyorum.(yanılıyor olabilirim)

[/quote]
Ee şey, eğer çok güvenli bir vpn kullanmadıysak ne olur? Uzun süredir ekstra bir güvenlik sağladığım söylenemez. Sanırım güçlü bir vpn de kullanmıyorum. Normal bir uygulamanın kıçı kırık bir vpni işte... Kısaca sıçtım mı? Ve eğer sıçtıysam en fazla ne olur 😊? İyi günler dilerim.
[/quote]
Kıçı kırık bile olsa hiç VPN kullanmayan benim eşgal çok tedirgin.

Alena666 said:
Ankh said:
Aratosbung said:
Eğer kişi önlemini almazsa herhangi bir dava durumunda tüm ip adresleri çarşaf çarşaf dökülür.
Geçen bende domain adını incelemiştim domain adında
Ülke Kodu
Malaysia
Posta Kodu
57000
Bölge Kodu
Wilayah Persekutuan

Böyle bilgiler çıkıyor sonra domain sağlayıcı şirkete baktım bu şirketin amacı domain sahibinin verisini saklamak
yani üstekki bilgiler sahte yani kısaca bu site adına bir sıkıntı olursa domain sahibinin hangi servis sağlayıcısını kullandığını öğrenemezler(çünkü domain sağlayıcısı bunu vermiyor) bu şekilde de ip aderesleri gidemez ayrıca amerika da işler türkiyedekinden çok farklı türkiyede kvk var amerika bu durum yok yani kolay kolay bir şirket sizin ip adreslerinizi paylaşamaz ayriyetten eklemek istiyorum artık torr yeterince güvenli değil torr un yanında protonvpn(özellikle vpn ismi belirttim çünkü diğerleri pek güvenilir değil) kullanmanızı tavsiye ediyorum.(yanılıyor olabilirim)
Ee şey, eğer çok güvenli bir vpn kullanmadıysak ne olur? Uzun süredir ekstra bir güvenlik sağladığım söylenemez. Sanırım güçlü bir vpn de kullanmıyorum. Normal bir uygulamanın kıçı kırık bir vpni işte... Kısaca sıçtım mı? Ve eğer sıçtıysam en fazla ne olur 😊? İyi günler dilerim.
verilerin(vpn den vpne değişiyor bazıları konumuna kadar veriyor) satılmıştır şirketlere çünkü çoğu ücretsiz vpnler bunu yapıyor genelde vpn sağlayıcın senin site trafiğini şirketle satar hangi siteye kaç kere girdin ne zaman girdin gibi bu veriler üzerinden bir yapay zeka (şu aşamaya kadar bir insan yok diye tahmin ediyorum) senin karakteristik özeliklerini nelerden hoşlandığını neyi istediğini sevdiğini analiz etmeye çalışır ve bunu şirketlere satar ki sana uygun reklam yapabilsinler ama üzülme vpn kullanmasaydın da aynı işi google yapıcaktı.

Yanlış hatırlamıyorsam bir ara 2 tane metalci genci Satanist zannedip hapse atmışlar:)d)
En fazla bizide hapse atarlar ama Diskriminant'ın dediğine katılıyorum.
Korkmanıza gerek yok böyle ciddi bir durumda Tanrılar önünür.

ve birde bizi kötülemek için ellerinden geleni yaparlar bu sadece bizim için kötü olmaz aynı zamanda öbür insanların Satanizm'e karşı gereksiz şekilde nefret etmelerini sağlar.

Ne yaptık ki biz? Hırsızlık mı, dolandırıcılık mı, cinayet mi? Bizler satanizmi öğrenmeye çalışan, maneviyatımızı geliştirmeye çalışan kendi halinde insanlarız. sosyal medyalarda biz satanistiz diye kendimizi teşhir de etmiyoruz, aksine gizlenmek zorundayız. Herkes istediği dini yaşasın.
Ben hiç VPN kullanma gereği duymuyorum. sayfa açarken çok kasıyor. Foruma yazı yazdık diye hepimizi toplayacaklarını da ne bilim zannetmiyorum. En fazla Türkiye den foruma girişi engellerler. sanki yapmadıkları şey. Birçok siteye filan VPN'siz girilmiyor.

Alena666 said:
En azından operadan gir ordan aç. Çok güvenli olacağını sanmam ama işte umut fakirin ekmeği. İyi günler dilerim.
Belki tor deneyebilirsiniz. Ancak önceden vpnsiz girdiğin hesaba, sonra vpnle girince bir şey önlenmiş olur mu emin değilim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back