Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Demonlar ve büyü

Mavercik

New member
Merhabalar yeni üyeyim aklıma takılan bir kaç soru var umarım tatmin edici cevaplar alırım.
1.demonların bazı bilgilerinde gelecek hakkında sorularınıza cevap verir yazıyor bir demon veya şeytan geleceği bile bilirmi geleceği bilmek biraz saçma geliyor benim için geleceği bilmek çok büyük bir güç ve sadece bu güç sayesinde bütün insanlar sadece satanizme inanıyor olurdu Hitler savaşı kaybetmezdi.

2.büyünü varlığına inanıyorum ama bence forumlarda abartılacak kadar doğa üstü bir şey değil eğer büyüler bu kadar güçlü olsaydı bir ülkenin liderini yok edebilirdik istediğimiz herşeyi elde edebilirdik en basiti bir ülkenin başına bile geçebiliriz. Büyünün bir sınırı varmı varsa nedir?
Büyü yaparak insanların zihinlerini ve iradelerini kontrol edebileceğimiz yazıyor eğer böyle birşey yapabilseydik şuan tüm dünya satanizmin egemenliğinin altında olacaktı.

Bu konu hakkında fikirlerinizi merak ediyorum yazım yanlışları için özürdilerim

Mavercik said:
Merhabalar yeni üyeyim aklıma takılan bir kaç soru var umarım tatmin edici cevaplar alırım.
1.demonların bazı bilgilerinde gelecek hakkında sorularınıza cevap verir yazıyor bir demon veya şeytan geleceği bile bilirmi geleceği bilmek biraz saçma geliyor benim için geleceği bilmek çok büyük bir güç ve sadece bu güç sayesinde bütün insanlar sadece satanizme inanıyor olurdu Hitler savaşı kaybetmezdi.

2.büyünü varlığına inanıyorum ama bence forumlarda abartılacak kadar doğa üstü bir şey değil eğer büyüler bu kadar güçlü olsaydı bir ülkenin liderini yok edebilirdik istediğimiz herşeyi elde edebilirdik en basiti bir ülkenin başına bile geçebiliriz. Büyünün bir sınırı varmı varsa nedir?
Büyü yaparak insanların zihinlerini ve iradelerini kontrol edebileceğimiz yazıyor eğer böyle birşey yapabilseydik şuan tüm dünya satanizmin egemenliğinin altında olacaktı.

1-Sorularınıza cevap verir yazıyor. Bu tahmin anlamına da geliyor olabilir. -Geleceği bilmek/tahmin edebilmek onu kontrol edebileceğin anlamına gelmez sadece biraz hazırlıklı olabilirsin o ayrı. Hitler'in yenilgisi buraya sığabilecek bir konu değil ama şöyle özetleyebilirim Hitler'in yenilgisi tuhaf bir yenilgidir, tayin edici bir muharebe yapılmamıştır, Alman ordusu imha edilememiştir. Müttefikler açısından gurur kırıcı bir zaferdir, çünkü inanılmaz zaiyatlar vermişlerdir. Almanya 8 Mayıs'ya teslim olduğunda bile Rusya Fransa Polonya sınırları içinde halen Alman birlikleri dolaşmaktaydı, Alman geri çekilmesi hain generallerle alakalıdır. Ne kadar askeri deha da olsanız subaylarınız çürükse bir şey yapamazsınız.

2- büyünün etkisi, vurucu güç senin auranın enerjinin kundalininin gelişmişliğine/gücüne de bağlıdır.

Büyünün gücünün bana bağlı olduğunu biliyorum sadece merak ettiğim içimizde çok güçlü olanlar neden devlet büyüklerine bir Büyü yapmıyorlar veya onların zihin ve iradelerini kontrol edip kendi çıkarları için kullanmıyorlar

Mavercik said:

Esenlikler,

1- Geleceği bilmek/görmek diye bir şey yok. Sadece belli kehanet/divinasyon teknikleri ile geleceğe dair "iç görü" elde edebilirsin. Gelecek görecelidir ve bir çok alternatif gelecek vardır.

2- Dünya liderleri zaten büyük büyücüler tarafından her daim korunur. Birisi devlet büyüğü konumuna gelebiliyorsa emin olun zaten her türlü saldırıdan en az yüzlerce bu işi bilen kişi tarafından korunuyordur. Büyü, başkasının iradesini değiştirmeye yarar ancak bu da belli bir sınırın içindedir. Sınırlı olmasının sebebi düşmanların geçmişteki okült bilgileri çalıp değiştirmeleridir.

İyi günler.

ön edit: ilgili gönderiye daha önce cevap vermiştim fakat gönderilerim silindi; şimdi diğer kardeşlerimizin tekrar görebilmesi adına tekrar yazıyorum

_efenim merhaba,

_üstad lilith de söylemiştir; gelecek hakkında kesinlik bildirecek şekilde konuşamayız; sadece ihtimaller ve kaydadeğer gözlem becerisi
_sizce amaç ikinci dünya savaşını kazanmak olsaydı üstad ramses mi gelirdi; yoksa üstad alexander mi

_madde dediğimiz yoğunlaşmış enerjidir; maji ile enerji ve maddeyi yönlendirmeye çalışırız; maddenin yoğun oluşu yönlendirilmesini biraz daha zorlaştırıyor ve bunun üzerine bir tutam da sürüngen direnci eklenince; birkaç goim mekke civarında "şeydan daşlamağa" gider

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back