Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tanrılar astralde düşüncelerle oluşmuş varlık mıdır?

Kadisiye

New member
Ben kendi gardiyanıma göre cevap vereyim

Sıradan bir thoughtform'un kendi iradesiyle gelip meditasyonuma yardım edeceğini, sakin ol diyeceğini düşünmüyorum.

Antik Sümer'e dair Antik zamanlar'a dair bilgiler paylayaşabileceklerini sanmıyorum. Bunu ben bizzat yaşamadım ama bu Tanrılarla 20 senedir çalışan insanlar yazmışlar.

Katolik ansiklopedisinde demonlar insanların tanrıları olarak geçiyormuş maxine'in dediğine göre.

Karakteristik özelliklere sahipler, thoughtform denince robot gibi bir şey geliyor aklıma ama JoS'un Tanrıları oldukça esnekler.

Aratosbung said:
https://youtu.be/o4NTdonpKAg

Tanrılarımızın fiziksel mi yoksa astralde mi olduğuna dair şüphelerim oluştu. Meditasyon yapan arkadaşıma da bir belirti gösterilmesi istendi, dokunulmak gibi ama henüz belirti gelmedi. Bana da gelmedi. Ne yapacağımıza şaşırdık.

Yani kusura bakmayın ama gözünüzün önündeki için soru soruyorsunuz. Sitede çoğu kez magnum opustan, tanrıların nasıl tanrı olduğundan, bedenleri olduğundan bahsedildi. Düşüncelerle, enerji yollamayla oluşan bir şey zaten tanrı değildir. Yehova örneğin, çoğu tanrıdan daha güçlüdür güçlü olmasına ama kendi iradesi yok, bu nasıl tanrı olacak şimdi?

Diğer sorunuza gelirsem hissiyat kişiseldir. Tanrılar size gelip sarılsa bile hissiyatınız körelmişse yine hissetmeyeceksinizdir. Bu herkesin sahip olduğu fiziksel bir şey değil. Astral hissiyat zamanla, meditasyonlarla gelişir. Ve emin olun ki her kişi de bir değildir. İki kişi de aynı meditasyonları aynı süreyle yapsa yine birisi önce gelişim gösterir. Bunun önceki yaşam, doğum çizelgesi gibi bir sürü etkeni olabilir. Değişmeyen tek şey ise 2 ayda da sonuç alsanız, 20 senede de sonuç alsanız, o sonucu alacağınızdır. Zaten şunu da belirtmek isterim, ben de vaktinde bu tarz bir kanıt arıyordum ve bunu istemiştim de, ancak meditasyonda ilerledikçe anladım ki hepimizin güçlü tarafları aynı değil. Enerjiyi hissederek de sonuç alabilirsiniz, yaptığınız büyünün tuttuğunu görmenizle de... Dediğim gibi kanıtlar ya da ruhani güç, astral duyu ve görüyle sınırlı değildir. Yani çok yüksek ihtimalle bir yerlerden zaten kanıtınızı alacaksınız, sabırla ilerleyin.

ön edit: ilgili gönderiye daha önce cevap vermiştim fakat gönderilerim silindi; şimdi diğer kardeşlerimizin tekrar görebilmesi adına tekrar yazıyorum

_efenim merhaba

_tanrılarımız etten ve kemikten oluşmuş canlılardır; bundan emin olabilirsiniz; ihtiyacınız olan burnunuza dokunup göğsünüzü sıkmaları değildir; ihtiyacınız olan sadece biraz manevi ilerleme

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back