Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aynı Bayrak Altındayız

Kadisiye

New member
Satanist dostlarım, hepinize günaydın ve esenlikler

Biliyorsunuz hepimizin görevi, mücadele nedeni, yazdığımız destandaki rolü aynı. Farklı bedenlerde aynı hayatı yaşıyoruz. Kimimizin engebeli sarp kimimizin düz bir yolu var, ama bu bizleri durdurmuyor; Şeytan ve Tanrılarımızın çizdiği yolda ilerlemeye devam ediyoruz. Zafer için bazen Alp dağlarını aşmak bile yetmez dostlar, daha fazla mücadele etmeniz gerekir. Şeytan babamızın da bizden istediği azim budur.

Burada hiçbirimiz dünki çocuklar değiliz bunun farkında olduğunuzu zannediyorum. Tartışma biçimimiz ve birbirimize olan saygılı yanıtlarımız bunun kanıtı. Dolayısıyla Türklerle ilerleyebilmek büyük şans.

Biz kişisel olarak ruhani gelişimimizde bir yol üzerindeyiz arkadaşlar, hepimiz kol halinde tek bir hedef belirledik öyle değil mi? Magnum Opus'a ulaşmak. Bu siktiğimin amacına ulaşmak için mücadele ediyoruz, deadline'ı aşmak için zorluyoruz, zorlayacağız çünkü biz bunun için buradayız çünkü bunun için kendimize Satanist diyoruz çünkü bunun için bugün buraya geldin bunu okuyorsun! Biz bu işi her gün, gün gün bitirmek için buradayız. Dinlenmek bizim çerezlik alışkanlığımız olmalı esas duruşumuz değil. Korkarak doğmadın sen, korkmak sana öğretildi, senin doğanda korkmak yok, SENİN MARŞIN KORKMA DER KORKMA!

Ve lütfen rica ediyorum Nasyonal Sosyalizmle veya Spiritüel Satanizmle ilgisi alakası olmayan insanlar buraya uğramasın. Parmakla göstermiyorum, Büyücülük oynayanlar uğramasın, germanofililer uğramasın, Nazizmi Alman milliyetçiliği zannedip "abi sikm türkleri yeah" diyenler uğramasın. Trolleri bir miktar ciddiye alıp cevap vermeyin, kara maji yapan adama Satanizm linki atmayın! O adamın tanışmaya hevesi yoktur zaten, tecrübemle söylüyorum "siz onu düzeltemezsiniz" Uyaracaktım ortalığı karıştırırız diye uyarmadım, saygıdan yazmıyorum sen anladın kim olduğunu. Lütfen rica ediyorum gelmeyin. Biz burada 5 kişi de idare ederiz. Lütfen yazmayın anasını satayım. Üstte yazdıklarımın bir tanesi tersime denk gelecek bir gün.

Bir de yine parmakla göstermiyorum abicim sen dünün kitapçısısın bana üstünlük taslamaya kalkma, senin geçtiğin yollarda benim ayak izim var, rica ediyorum yapma bunu. Ben buradaki herkesi eşit görüyorum istesem görmem hakkım var ama görüyorum. Sen de böyle ol yoksa bu server işlemez ben sana söyleyeyim. Seni de seviyorum emeklerin çalışman bol görüyorum sorun yok senin açından.

Sonuca gelirsek arkadaşlar saygı çerçevesi içinde tartışalım, konuşalım, ama lütfen kendinizi burada empoze etmeye çalışmayın. Kendi fikirlerinizi demiyorum kendinizi diyorum ve aptallık etmeyin şurada. Hepimiz kol kola mücadelemizi veriyoruz, Şeytan'ın çocuklarıyız hepimiz, Satanist olsun olmasın hepimiz Centiliz. Anlatmak istediğiniz bir şey varsa mail yoluyla iletişim kurun ya da konu dışı başlığı açacağım oraya yazın. enerjinizi gereksiz yere burada harcamayın.

Mutlu ve huzurlu günler dilerim.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

.SS Pegasus SS.

Mehmet akif bir islamcı olsa bile,diğer taraftan suniler tarafından sevilmeyen,hatta kadir mısıroğlu tarafından nefret edilen adamdır,mehmet akif ersoy o zamanın aydını ve ilericisidir;

https://youtu.be/YVicf7J5np8

Ayrıca Atatürk'ün de akife büyük saygısı olduğunu es geçmemek gerekir.İstiklal savaşında sadece türkler değil başka milletler de vardı.Yazılan istiklal marşı bir tek türklere değil,milleti farketmeksizin bu vatanın her ferdinin marşıdır.İçinde sakıncalı yerler geçse bile sonuçta millete atfedilmiş bir eser.Bundan daha üstün bir eserin yazılması ise ancak ondan daha büyük sıkıntılı savaş süreçlerinde yazılabilir,bu da dünyayı kurtardığımız zamana denk gelebilir.

Eğer Mehmet Akif o zaman değil de bu zaman da yaşasaydı emin ol islama inanmazdı.Bunlar şahsi düşüncelerim...

O zaman muhattap olmayın...

Tartışmayı severim,bir kardeşimle arayı bozmayı değil.O yüzden ne benim size harcayacağım,sizin de bana harcayacağınız enerji asla değmeyecektir,bunla rtr yapabiliriz.Değil mi?

Sağlıcakla,

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back