Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Meditasyon hakkında

unforgiven

New member
Esenlikler,
Ben 40 günlük meditasyon programını yaklaşık olarak 1 ay önce bitirdim ve bittiği zaman ise kendi yoga ve meditasyon programımı oluşturdum. Günlük o programa göre hareket ediyorum, fakat şu sıralar yapmam gereken işler var ve programı birazcık azaltmak zorunda kaldım.

Sizin tavsiye edebileceğiniz, güçlü ve kesin yapman gerek diyebileceğiniz meditasyonlar nelerdir, tavsiye verebilirseniz çok mutlu olurum.

Hepinize iyi günler dilerim kardeşlerim.

13thknightofthedragon said:
unforgiven said:
Esenlikler,
Ben 40 günlük meditasyon programını yaklaşık olarak 1 ay önce bitirdim ve bittiği zaman ise kendi yoga ve meditasyon programımı oluşturdum. Günlük o programa göre hareket ediyorum, fakat şu sıralar yapmam gereken işler var ve programı birazcık azaltmak zorunda kaldım.

Sizin tavsiye edebileceğiniz, güçlü ve kesin yapman gerek diyebileceğiniz meditasyonlar nelerdir, tavsiye verebilirseniz çok mutlu olurum.

Hepinize iyi günler dilerim kardeşlerim.

Esenlikler,

Eğer zamanınız yok ise günde kesinlikle iki kez: Aura Temizleme, Koruma Aurası ve Boşluk Meditasyonu yapmalısınız. Sabah ve akşam (uyanınca ve uyumadan önce). Üstüne Çakra Döndürme yapılmasıda çok iyi olacaktır günde iki kez, diğer üç meditasyondan sonra. Eğer bunları yaptınız ve yine de fazladan bir şeyler yapmak istiyorsunuz ben olsam Hatha Yoga'ya da devam ederdim. Bunları yaparak hem temizlenir, korunur hem de daha sağlıklı, odaklanmış ve enerjik olursunuz. Şahsen TÇM'da oldukça önemli ama tüm Çakralar üzerine çalışırsanız yaklaşık 25-40 dakikanızı alacaktır. Zaten Aura Temizleme, Koruma Aurası, Boşluk Meditasyonu ve Çakra Döndürme yapacaksanız üstüne birde Fiziksel Yoga yapmanız daha dengeli olacaktır. "Kişisel" tecrübelerime dayanarak bu önerilerde bulunuyorum.

İyi günler kardeşim.

Hatha'da zorlanabilir Kundalini'den devam etsin iyice alışsın. Onun dışında dediklerine tamamen katılıyorum.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back