Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aleister Crowley

Macellaio(Kasap)

New member
(https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=4&t=8 Baş rahip Mageson666 vaazıdır.)

Crowley , elbette, okült tarihte "ilginç" bir figürdür. Onunla ve hayatıyla ilgili söylediğin her şey aslında doğru. Gerçekten araştırmaya değmez ve atlanırsa en iyisi. Hayatı boktandı ve Pisagor'un dediği gibi, insanlar kendi talihsizlikleriyle uğraşırlar. Onun boktan hayatını, semetik varlıklarla olan okült ilişkilerine ve onlarla uğraşmanın bile aptalca olduğuna karşı bir uyarıya bağlayabiliriz. Gerçekten oturup Crowley'nin eserlerini incelemeyen insanlar, onun toplumunun bir şekilde "Satanist" olduğuna inanıyorlar, Crowley'nin yarattığı tüm ezoterik toplum, Yahudi Kabalasına dayanıyordu. Bu, İsa'nın adını orijinal İbranice'de hecelemek için YHVH'nin dörtlü adına Shin olan fazladan bir harf içerir. Crowley, hayatının çoğunu insanları dikkat çekmek için şok etmeye çalışarak geçirdi ve garip davranışlarının çoğu her türlü uyuşturucudan kaynaklanıyordu. Crowley , RHP'yi övdü ve LHP'yi kınadı. “O'na inanmasına rağmen”

Crowley , zamanın standart liberal mantrası dışında yaşamak için bir mantra olarak hiçbir şey söylemedi. "Aiwass" aslında bir zamanlar doğaüstü terimlerle bahsettiği Sufi bir arkadaşından başka bir şey değildi. Crowley, insanları trollemenin bir yolu olarak saçmalıklarla gerçeği karıştırmayı severdi. Aiwass hakkındaki gerçek, Crowley'in çevrelerinde iyi bilinmektedir. (Aiwass Aleister Crowley'in 1904'te 8, 9 ve 10 Nisan'da duyduğunu bildirdiği bir sese verilen isimdir)

Baronessblossom said:
nasıl yani yahudi değil miymiş ? :eek:

Esenlikler,

Aleister Crowley, hem LHP hem de RHP'yi kullanmaya çalışan uyuşturucu bağımlısı birisi, bir yahudi sevici. Bunu zaten Altın Şafak Hermetik Cemiyeti'nde Israel Regardie ile olan yakınlığından bile görebiliyoruz.

İyi günler.

Konudan bağımsız olarak biyografindeki linklerden o topluluğun paylaşımlarına baktım fakat bizzat biz Satanistler için Instagram sayfasında baya bir saldırı söz konusu.

balicien said:
Konudan bağımsız olarak biyografindeki linklerden o topluluğun paylaşımlarına baktım fakat bizzat biz Satanistler için Instagram sayfasında baya bir saldırı söz konusu.

Esenlikler,

Biyografimdeki topluluk, her alandan, her dinden uzmanların olduğu büyük bir ezoterik topluluk. Spiritüel satanizm olarak temsilciğini de, insanlara danışmanlığını da bizzat ben yapıyorum.

İyi günler

Aratosbung said:
Macellaio(Kasap) said:
balicien said:

Esenlikler,

Biyografimdeki topluluk, her alandan, her dinden uzmanların olduğu büyük bir ezoterik topluluk. Spiritüel satanizm olarak temsilciğini de, insanlara danışmanlığını da bizzat ben yapıyorum.

İyi günler

Esoteric falan yerine bizzat JoS'ın ucundan tutmak daha iyi değil mi?

Elimden geldiği kadar fazla yerde misyonerlik yapmaya çalışıyorum. Bence bunda bir yanlış yok.

Macellaio(Kasap) said:
Aratosbung said:
Macellaio(Kasap) said:
Esenlikler,

İyi günler

Elimden geldiği kadar fazla yerde misyonerlik yapmaya çalışıyorum. Bence bunda bir yanlış yok.

Senin yaptığın şeyin satanist olup islam'ı savunmaktan farkı yok. JoS'un fikirleri EG'da kabul görmedi ve hepsi atıldı. Ortamın hakimi değilsen kafan karışır ava giderken av olursun, misyonerlik yaparken başkasının gelip sana misyonerlik yapma olasılığı da vardır.başka fikirlerden etkilenirsin asıl inancından uzaklaşırsın. her ne kadar "ben gerçeği biliyorum etkilenmem zaten" desen de sesi uzaktan hoş gelir, o an etkilenirsin.Takıl istediğin yerde takılmasına ama kafan karışmasın dikkat et. Ama dersen ki ben bir kaynağa bağlı kalmıyorum farklı farklı okült sitelerinden, ezoterizmlerden parçalar alıp yararlanıyorum senin bileceğin iş bir şey diyemem. Kolay gelsin.

13thknightofthedragon said:
Macellaio(Kasap) said:
balicien said:

Esenlikler,

İyi günler

Esenlikler,

Misyonerlik yapmanızda hiç bir sorun yok, yaparken güvende olduğunuza emin olun. Yanlış kişilere güvenmek ve kendinizi ifşa etmek ciddi sonuçlar getirir. Gerçeklerin yayılması için çabalamak oldukça onurlu bir görevdir.

Siteyi inceledim ve yazılarda iğrenç küfürler mevcut Tanrılarımıza. Tanrılarımızın Sigillerine çember çizmek ya da yakmak gibi yöntemler ciddi hakaretlerdir! Bu iki örnek yeterli ama (((grimoirelerden))) ve (((kabaladan))) bahsetme şekilleri, Demonlara Şeytanlar demek gibi daha bir çok hakaret ve yanlış yönlendirme mevcut...

Amacınız misyonerlik ise zaten burada olan ve Gerçekleri bulan insanlarımız için değil; dışarıda bulunan insanlar için yapın. Burada bulunan yeni kişilerin kafasını karıştırmak gibi bir amacınız yok ise yapmanız gerekeni yapın ve o linkleri silin!

Burası herhangi bir organizasyon ya da (((sitenin))) reklamanı yapma yeri değil!

Forumlara girerken yazan bir kuralı hatırlatmak isterim:
"Satanizm'den uzak, Yeni Çağ inançlarını ve benzeri şeyleri burada empoze etmeye çalışmayın.
Joy of Satan'a saldıran kişileri, grupları veya organizasyonları tanıtıp desteklemeye çalışmayın. Mesajlarınız silinir ve yasaklanırsınız."

Daha fazla açıklama yapmama gerek olmadığını düşünüyorum...

Esenlikler,

Burada gelip herhangi bir organizasyonun reklamını yapmaya çalışmıyorum ki böyle bir şeye yapmaya ihtiyacım yok. Sadece bulunduğum orada misyonerliğimi yapıp inzivaya çekildiğim bir yer. O bahsedilen sitede bende yazarlık yapıyorum.

Satanizm'e saldırılara gelince, daha öncesinde bunların yapıldığını biliyorum. Ancak problem şu ki; olduğum yerde buna izin verecek değilim. İnsanları uyandırarak bunu düzeltmeye çalışıyorum. Burada bulunan herkes zaten aydınlanmış ve kendini geliştirmeye çalışan kişiler olduğunu biliyorum. Ancak dediğim gibi, burasının reklam yapma yeri olmadığını biliyorum ve amacım reklam yapmak olsa, yapacağım çok daha fazla yer var. Gelip Joy of Satan Bakanlığının online forumlarını kullanacak değilim.

İyi günler.

Kadisiye said:
Macellaio(Kasap) said:
Aratosbung said:

Senin yaptığın şeyin satanist olup islam'ı savunmaktan farkı yok. JoS'un fikirleri EG'da kabul görmedi ve hepsi atıldı. Ortamın hakimi değilsen kafan karışır ava giderken av olursun, misyonerlik yaparken başkasının gelip sana misyonerlik yapma olasılığı da vardır.başka fikirlerden etkilenirsin asıl inancından uzaklaşırsın. her ne kadar "ben gerçeği biliyorum etkilenmem zaten" desen de sesi uzaktan hoş gelir, o an etkilenirsin.Takıl istediğin yerde takılmasına ama kafan karışmasın dikkat et. Ama dersen ki ben bir kaynağa bağlı kalmıyorum farklı farklı okült sitelerinden, ezoterizmlerden parçalar alıp yararlanıyorum senin bileceğin iş bir şey diyemem. Kolay gelsin.

Esenlikler,

Yıllardır bir çok yerde Spiritüel Satanizm danışmanlığı ve misyonerliği yapıyorum. Kimsenin bana misyonerlik yapma ihtimali de yok. Ancak "Ava giderken av olursun" sözü çok kişiyi yok edecek bir mentalitedir. Asıl inancımdan uzaklaşacak birisi değilim açıkçası.

iyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back