Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Astral Varlıklar üzerine...

Apokovyski

New member
Website
discord.gg
Esenlikler, Satanik Kardeşlerim..

Astral varlıklar hakkında bilgi almak istiyordum.
Onların türleri nelerdir ? Onlarla nasıl konuşulur ? Yapıları kaç elementten oluşmuştur ?(Insanlar bildiğiniz üzere 4 elementten oluşuyor, Yüksek rahibe Maxineden duyduğuma göre 1,2,3 elementten oluşan astral varlıklar var imiş..)

Ve onlar hakkında nasıl daha fazla öğrenebiliriz ? Tabii başımızı yakmadan..

Ayrıca düşmanın astral varlıklara sahip olduğu gibi, bizim tarafımızda astral varlıklara sahip midir ? Sahipse nasıldır ?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler..
Hail Satan!

Apokovyski said:
Esenlikler, Satanik Kardeşlerim..

Astral varlıklar hakkında bilgi almak istiyordum.
Onların türleri nelerdir ? Onlarla nasıl konuşulur ? Yapıları kaç elementten oluşmuştur ?(Insanlar bildiğiniz üzere 4 elementten oluşuyor, Yüksek rahibe Maxineden duyduğuma göre 1,2,3 elementten oluşan astral varlıklar var imiş..)

Ve onlar hakkında nasıl daha fazla öğrenebiliriz ? Tabii başımızı yakmadan..

Ayrıca düşmanın astral varlıklara sahip olduğu gibi, bizim tarafımızda astral varlıklara sahip midir ? Sahipse nasıldır ?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler..
Hail Satan!

Genelleyecek olursak 2 tip var: düşünce formları ve elementaller. Düşünce formlarının bir elementi yok, elementallerse 1 ya da 2 elementten oluşuyorlar. Evet, bizim tarafımızda da lesser demon dediğimiz varlıklar var. Bes diye aratabilirsiniz internette, göreceksiniz. Bunlar da bildiğim kadarıyla düşman inançlarındaki kişileri ibadetlerinden uzak tutuyor ve nasıl parazitler bizim işlerimizi bozmak için çalışıyorsa, onlar da aynısını düşman için yapıyor. Tabii düşmanın şu an astraldeki parazit sayısı daha fazla.

Konuşma mevzusuna gelecek olursak bunun pek de mümkün olduğunu sanmıyorum, çoğu iradesiz ve efendisine bağlı. Tabii bir takım olaylar sonucu iradesini kazananlar da var ama hatrı sayılır bir zekâda olabileceklerini düşünmüyorum.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back