Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

CERN projesi üzerine (On CERN)

Kadisiye

New member
Esenlikler.

Umuyorum ki hepiniz CERN'i ve CERN projesini duymuşsunuzdur. Bu projenin laboratuarının giriş kapısında Shiva bulunuyor aynı zamanda. Bu beni şüpheye sevketti.

CERN çalışanlarının Şeytan'dan ve Tanrılardan haberi var mı? Haberleri varsa nasıl bir bağlantı kuruyorlar? Onlara gizli bilgiler veriliyor mu? Haberleri olduğuna dair bir kanıt var mı? Ve yine haberleri varsa bu kadar hararetli çalışmalarının ve bazen sonuca ulaşamamalarının sebebi nedir? Haberleri yoksa bu kadar önemli bir yerde çalışıp bunlardan nasıl haberleri olmuyor?

Teşekkür Ederim.

Hakkında bir bilgim yok.(zaten gizliler).Hissiyatıma göre ise Tanrılarımızla alakaları yok ve niyetleri de iyi değil.Niyetleri iyi olsa gizli kapaklı iş çevirmezler (kesin ihtimalle de fon alamazlar)."Bazen sonuca ulaşamama" dediğimiz durumlar da onların bize söyledikleri.Kim bilir daha ne dolaplar çeviriyorlar.Yeni bir fosfor bombasının teorik formülünü tartışıyorlardır büyük ihtimalle.

Bizden olsalar insanlıktan bilgi saklayacaklarını sanmıyorum.Bu bizim doğamızda yok.Aramızdaki en tecrübeli kişiler tecrübelerini düşmanında görebileceği şeffaflıkta insanlığa sunuyorlar.Kimseden saklayacak bir şeyimiz yok.Gerek yok.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back