Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Cinleri gördüm ?

Elite

Well-known member
Sjan said:
Ben Tevbe ederken kapının önünde ki camda camın içinde cüce boylarda simsiyah dumandan(araba lastiği yanınca çıkan siyah duman) sivri dişli bana gülen bir cin gördüm ilk cin görüşüm Tevbe ederken olmuştu.

2. Cin gorusum ise farkliydi Allah'a dua etmiştim ve bana cinleri göstermesini istemiştim yine bu sefer ara salondaki aynadan çok net hiç bulaniklik olmadan sanki karşımda insan varmış gibi o kadar berrak bı şekilde suratsız gri beyaz karışımı bir varlık gördüm .

Sizce bu cin yada demon lar bana neden göründü bu yaşadığım şeyler nedir anlatır mısınız

Birde cinler gündüz gece farketmeksizin hep görülebilir mi ?

Cin de, demon da yanlış kullanım. İslâm'da tanrılarımız da, parazitler de cin diye kayda geçmiştir. Demonlar da tanrılarımızdır, negatif enerjiyle işleri yoktur. Dediğiniz gibi Allah vs. diyorsunuz. Gördüğünüz şeyler parazitlerdir. Bunlar da vakit vakit insanı İslâm altında tutmak için görünebilir. İşte "Allah gösterdi, Allah olmasa beni şöyle böyle öldürürler" gibi düşüncelere ve sonuçlara vardırmak için görünmüş olabilirler. Klasik düşman taktiği. Parazitleri kafanıza takmaya gerek yoktur. Milyonlarca kukladan bir tanesi gelivermiş altı üstü. Aura temizleme ve korumanıza özen gösterin, gerisini kafanıza takmayın, cidden en güçsüzü gelmiş çünkü, piyonun da piyonu.

Meditasyonlarla kendini geliştiriyor musun bilmiyorum ancak silüetleri net seçebilmen belli bir yatkınlık gösteriyor.40 günlük meditasyonlara başlamadıysan başla.Kendini ruhani anlamda geliştir.Kendini ruhani olarak temizlediğin ve koruduğun zaman o saçma sapan silüetleri görmeyeceksin.

O görünenler Tanrılarımız değiller.Onlar bize korkunç şekillerde garip gülümsemelerle gözükmezler.

S.Satanist misin bilmiyorum ancak değilsen;bu olayları yaşamanın sebebi zihnin bu ibrahimi zırvalarla karışmış olmalı.Bir çoğumuz çocukluğunda "yaramazlık yaparsan 3 harfliler gelir" gibi korku uyandıran cümlelere maruz kalmışızdır.Çok şey yapmaya gerek yok dostum.Senin gördüklerini ben de zamanında çok gördüm,karabasan marabasan.Zamanında Spiritüel Satanizmi keşfettim kendimi ibrahimî parazitlerden arındırdım auramı temizledim ve korumaya aldım artık böyle şeylerin esamesi okunmuyor.Sende ruhunu geliştir güçlendir,sitede çevrilmiş bilgileri uygula ve kafana yattıysa Satanist ol.Iyi günler.

İnsanları rahatsız eden, musallat olan bu itler aslında düşman parazitleri veya melekleridir. Cinler/Demonlar değildir. Şöyle düşünün, siz bir pilsiniz. Yhwh'i besleyen bir enerji kaynağısınız(burada müslüman/ibrahimi inançlara mensup kişilerden bahsediyorum) İşler böyle olunca bu enerji kaynağını kaybetmemek için türlü yollara başvururlar. Örneğin siz allaha dua edince duanızın kabul olup(!) "Cinleri"(aslen parazitleri) görmeniz gibi. Burada olan tek şey sizin inancınızı güçlendirmek ve sizden yararlanmak. Bu parazitler ve melekler Demon kılığına girip insanları korkutmayı, ruhaniyetten soğutmayı severler. Çünkü asıl amaç odur. Sizi olabildiğince kendilerine bağlamak ve sömürmek. Kutsal su atılması, Kuran'dan veya İncil'den ayetler okunmalar olsun, zarar görüyormuş gibi yaparak yani bir tür roleplay yaparak sizin bu ibrahimi inançlara güveninizi artırırlar. Kısaca gördüğünüz şeyler Demonlar değiller. Cinler/Demonlar allaha bağlı varlıklar değiller. Ve insanları durduk yere rahatsız etmezler. O gördüğünüz varlıklar düşman köpekleridir.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back