Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Seneye Yapılacak Olan KPSS

Onur

New member
Radikal bir aileyle beraber,odası bile olmayan;meditasyonlarını evin kıytı köşesinde,bangır bangır televizyon sesleri arasında rahatlayabilerek yapan ve adanma ayininde yakalanması %99.9 ihtimalli olan ve anında dışlanma,psikolojik şiddet (zaten hep vardı) ve tehdit riskiyle karşı karşıya olduğumdan adanmayı astral tapınak yöntemiyle gerçekleştirecek olan 20 li yaşlarda şimdilik müstakbel satanist kardeşinizim.

Hal böyleyken finansal olarak doyurucu maaşından dolayı büyükşehir belediyesinde herhangi bir devlet memurluğu kazanmak için 2022'de yapılacak olan KPSS ye şimdiden sistematik bir şekilde çalışmaya başladım.Devlet kademelerinde en kötü tuvalet temizlikçiliği bile yapsam şu anki asgari ücretli işimden en az 2 kat daha fazla para kazanıp ayrı eve başımı alıp çıkacak maddi imkana sahip olabilirim;bok temizlemek beni zerre gücendirmez ve param gaspedilmeden bende kalır.Ayrıyetten resmi adanmayı önemsiyorum.İçimde ukte kalacak ama elbet günü geldiğinde kendimce en muhteşem şekilde bunu da gerçekleştireceğim.Hiç mi boş anın olmayacak derseniz;evet,gerçekten evde buna müsait bir zamanım olmayacak.

Ancak kpss sınavında adamların ne soracağı belli olmaz.Sebat edip derslere çalışırım ancak şansımın da yaver gitmesi gerek...Siteyi araştırdığımda demonlardan yardım alarak ve önerilen çalışmalarla şansımızı arttırabiliyoruz.Ayriyetten önerilerinizi rica ediyorum.Kendimi her geçen gün satanizme ait hissediyorum ve ruhani savaşa hayatımı adamak istiyorum.Bu yüzden ayrı;yahudi inançların kirletmediği,ağızlardan leş çıkan duaların olmadığı rahat edebileceğim bir ortama girmek istiyorum ve planımı bu yönde kurdum.İngilizce öğrenmeye fırsatım olmadığından Jos'u tam anlamıyla araştıramıyorum.Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Onur said:
Radikal bir aileyle beraber,odası bile olmayan;meditasyonlarını evin kıytı köşesinde,bangır bangır televizyon sesleri arasında rahatlayabilerek yapan ve adanma ayininde yakalanması %99.9 ihtimalli olan ve anında dışlanma,psikolojik şiddet (zaten hep vardı) ve tehdit riskiyle karşı karşıya olduğumdan adanmayı astral tapınak yöntemiyle gerçekleştirecek olan 20 li yaşlarda şimdilik müstakbel satanist kardeşinizim.

Hal böyleyken finansal olarak doyurucu maaşından dolayı büyükşehir belediyesinde herhangi bir devlet memurluğu kazanmak için 2022'de yapılacak olan KPSS ye şimdiden sistematik bir şekilde çalışmaya başladım.Devlet kademelerinde en kötü tuvalet temizlikçiliği bile yapsam şu anki asgari ücretli işimden en az 2 kat daha fazla para kazanıp ayrı eve başımı alıp çıkacak maddi imkana sahip olabilirim;bok temizlemek beni zerre gücendirmez ve param gaspedilmeden bende kalır.Ayrıyetten resmi adanmayı önemsiyorum.İçimde ukte kalacak ama elbet günü geldiğinde kendimce en muhteşem şekilde bunu da gerçekleştireceğim.Hiç mi boş anın olmayacak derseniz;evet,gerçekten evde buna müsait bir zamanım olmayacak.

Ancak kpss sınavında adamların ne soracağı belli olmaz.Sebat edip derslere çalışırım ancak şansımın da yaver gitmesi gerek...Siteyi araştırdığımda demonlardan yardım alarak ve önerilen çalışmalarla şansımızı arttırabiliyoruz.Ayriyetten önerilerinizi rica ediyorum.Kendimi her geçen gün satanizme ait hissediyorum ve ruhani savaşa hayatımı adamak istiyorum.Bu yüzden ayrı;yahudi inançların kirletmediği,ağızlardan leş çıkan duaların olmadığı rahat edebileceğim bir ortama girmek istiyorum ve planımı bu yönde kurdum.İngilizce öğrenmeye fırsatım olmadığından Jos'u tam anlamıyla araştıramıyorum.Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Sanırım hayatınızın iyi yönde gelişmesi KPSS'ye bağlı. Bunun için 3 tane şey önereceğim.

1- 111 günlük zekâ ve hafıza için büyü yapın. Bunu Ay, İkizler burcundayken veya Kova burcundayken yapmanızı öneriyorum. Tabii Ay büyümede olsun ve boşlukta da olmasın.

2- Tam da şimdi, Merkür yengeçteyken yine zekâ ve hafıza için Merkür karesi yapabilirsiniz. Neden yengeçteyken yapmanızı önerdim, çünkü hafızayı yöneten bir burç ve Merkür'de olduğunda da hafızanızı güçlendirecektir. Bir çarşamba, yani Merkür günü, Merkür saatlerinde başlamanızı öneriyorum. Tabii Ay'ın boşlukta olmadığına emin olun. Eğer mesajım bugün gidebilirse bugün başlayın, eğer bugün gidemezse de haftaya çarşamba da başlayabilirsiniz, Merkür gerilemede gözükmüyor.

3- Şeytan Baba'ya bir standart ayin içinde durumunuz hakkında yardım isteyiniz. Siz çaba gösterdikçe ve eğer cidden bu iş sizin için en hayırlısıysa, Baba da yardımını esirgemeyecektir. Karşılığında Baba'ya yine kendiniz için de faydalı olacak olan ve tüm insanlık için faydalı bir iş olan RTR sözü verebilirsiniz. Tabii düşük sayıların sözünü vermeyin.

Şimdiden sınavınızda başarılar dilerim.

Onur said:

>Sarı renk zekayı, öğrenmeyi, ders çalışmayı, derin konsantrasyonu ve sınavları geçmeyi yönetir. Sari invoke edip sonra kendi zihnini amacına göre programlayabilirsin. Afirmasyonu içinden yaparsan kimse duymayacak veya bilmeyecektir.

>Ders çalışmak sol beyin aktivitesidir. Sol burun deliğini kapatıp sağ delik ile nefes almak sol beyinin çalışmasını sağlayacaktır. Sonrasında Güneş/Ay Nefesi yaparak sonradan dengelemeyi unutmayın.

Bunlar dışında ders çalışırken işe yarayan birkaç teknikten bahsedeceğim. Kendin daha derin araştırırsın.

>Zihin sarayı. Antik zamanlardan kalma bir hafıza tekniği. Ustalaşınca harika bir teknik oluyor.

>Zamanlı tekrar. Bunun için flashcard uygulamaları var. Kişisel önerim Anki'dir. Kısaca bir soru ve bir cevap yazıyorsun. Bu soruyu tekrar tekrsr belli zaman aralıkları ile çalışıyorsun. Kisa sürede etkisi yüksek değil ama uzun sürede harika etkileri var. Yurt dışında tıp öğrencileri arasında ezber yapmak için en sevilen uygulamaların arasında.

>Hikaye oluşturma. Klasik ama değeri çok görülmeyen bir tekniktir. Ustalaşınca kısa ve sürede birbiri ile alakasız görünen bilgileri bile hatılamanı sağlayabilir.

>Not tutma. Not tutma teknikleri öğrenmen önemli. Ülkemizde çoğu kişi ya boş boş not tutuyor veya iki renkli kalem kullandı diye iyi not tuttu sanıyor. Bunun üzerine çok fazla bilgi var o yüzden kendin bakman gerekecek ama en büyük önerim notun "senin" anlayacağın şekilde olması. Notu fazla kitaba doğru şekilde yazıp anlayamayacağın hale getirme veya fazla yarım yamalak yazarak bilgiyi yok etme.

>Ders çalışırken sırtını fazla bükme. Saçma duruyor ama omurilik düzgün durmazken öğrenme hızı çok yavaşlamakta ve ülkemizde kimi ders çalışırken görsem ikiye katlanıyor ders çalışırken.

>Aktif yeniden hatırlama. Bir konuyu çalışırken notunu 50 kez tekrar tekrar okuma saçmalığına düşme. Bir kere oku, notu kapat ve hatırladıklarını bir kağıda yaz. Yapması zor olacak ama bunu yeterince sık ve düzgün şekilde yaparsan öğrenme hız ve oranın inanılmaz bir seviyede artacaktır.

>Odaklanma. Söylemeye bile gerek olmamalı. Ne kadar odaklanırsan o kadar iyi öğrenirsin. Boşluk meditasyonu yaomayı unutma.

>Hızlı okuma. Biraz gereksiz duran bir öneri. Hızlı okuma tekniklerinde ustalaşanların diğerlerine göre kat kat daha hızlı okuduğu öğrenilmiştir. Bunun sebebi beyinlerini 'sessiz' çalıştırmayı bilmeleridir. Örnek olarak bu yazıyı okurken aklından geçen iç ses. Aslında o sese gerek yok. Beynin o ses olmadan inanılmaz bir hızda okuyabilir ve bilgiyi öğrenebilir. Pratik istiyor ama yapılabilir.

Motivasyonunu kaybetme ve programlı çalış. Zor bir durum olsa bile imkansız değil.

Koskoca satanistsin hedefin devlet memuru olmak mı be kardeşim...hakaret için demiyorum at gözlüğü olmuş biraz geniş düşünmen lazım, vizyonun dar. Dünyayı gezebileceğin bir meslek seçseydin keşke. Böyle mutlu olacaksan senin kararın tabi bir şey diyemem.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back