Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Güvenilir kaynaklar için öneri(ler)

Lucemferre

Member
Öncelikle esenlikler, umarım tüm kardeşlerim iyi ve mutludur. Buralarda yeniyim. Önerebileceğiniz maji/büyü hakkında düzgün bir kaynak var mı? Evet biraz yeniyim okumak istiyorum fakat güvenemiyorum pek. Ayrıca başka spirituel satanizmle ilgili önerebileceğiniz kitaplar var mı? Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederimm

Franz Bardon'dan alıntılar var JoS sitelerinde. Kendisi SS değildi ancak hem SS'lerle, hem de düşmanla çalışmış bir majisyendi (taraf tutma anlamında demiyorum, sadece büyüsel olarak iki taraftan gruplara da mensuptu). Eğer Satanik filtreden geçirilerek okunursa fayda sağlayabilir.

Bence düzgün kaynak bulmak mümkün değil,en iyisi jos ve tanrılara danışmak.

Zaten bir arkadaşımız Franz Bardon'u önermiş. Onun dışında eğer biraz daha doğu ruhaniyeti ile ilgili isen, Mantak Chia'nın kitapları baya iyidir. Hepsini okudum diyemem ama okuduklarında bilgi kirliliği az sayılırdı.

Schertel and Hitler - Magic: History, Theory and Practice da iyi bir kitaptır.

Onun dışında çeşitli ruhani grupların tekniklerini incelemen de iyi olacaktır. Shaolin keşişleri, Tao büyücüleri, Şamanlar ve benzeri. Bilgi kirliliği olsa bile eğer doğru noktalarını alabilirsen yararlı oluyorlar. Bir noktada kafan fazla karışırsa Joy of Satan'da bulunan bilgileri inceleyerek muhtemelen kafandaki karışıklıkları giderebilirsin. Eğer tartışmak istersen veya buldukları paylaşmak istersen, artık forumumuz açık. Bu şekilde olan bilgi veya tartışma yazılarını görmek hepimizi mutlu eder.

Bulduğun tüm kaynakları okuyup araştırman çok vakit alacaktır. O yüzden belli bir alana odaklanarak yapmanı öneririm başta.

Unutma önemli olan hepsini filtrelemek ve doğru kısımları birleştirebilmek. Bu kabiliyeti zamanla araştırma yaptıkça ve ruhani olarak geliştikçe elde edeceksin. O yüzden bunun için acele etmene gerek yok. Doğru yanlışı ayırt edebildiğinde zaten istediğin bilgiyi bulman kolay bir hale gelecektir.

Burada bir arşiv mevcut. Kemetik ağacı araştırırken denk gelmiştim.

Aldrick Strickland paylaşmış.
https://archive.fo/GvveU

Lucemferre said:
Öncelikle esenlikler, umarım tüm kardeşlerim iyi ve mutludur. Buralarda yeniyim. Önerebileceğiniz maji/büyü hakkında düzgün bir kaynak var mı? Evet biraz yeniyim okumak istiyorum fakat güvenemiyorum pek. Ayrıca başka spirituel satanizmle ilgili önerebileceğiniz kitaplar var mı? Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederimm

https://archive.is/6lFyL JoS din adamları tarafından alıntılanan kitapların rastgele bir derlemesi olan bu kaynaktan bakabilirsin kitaplara

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back