Hare Krishna ve Budizm Hakkında

Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

Şeytan'ın düşmanlarına (Yahudiler, Hristiyanlar, Müslümanlar, vesaire) sempatizanlıkta veya destekte bulunanlar yasaklanacaktır.

Şeytan'a ve/veya Onun Demon'larına karşı hakaret ve küfürlere tolerans gösterilmeyecektir.

Şeytan'ın ve Onun Demon'larının kötü olduğuna inanıyorsanız burası sizin için değil, başka bir yer bulun.

Satanizm'den uzak, Yeni Çağ inançlarını ve benzeri şeyleri burada empoze etmeye çalışmayın.

Joy of Satan'a saldıran kişileri, grupları veya organizasyonları tanıtıp desteklemeye çalışmayın. Mesajlarınız silinir ve yasaklanırsınız.

Burada bizim düşünce biçimimizle ALAKASI OLMAYAN kanlı kurbanlar verme ve yasadışı eylemler gibi şeylerle uğraşmıyoruz. Yasalara saygılıyız. Yasadışı herhangi bir şey destekleyen herhangi biri yasaklanacaktır.

Nazik olun. Her şeyden önce eğitim ve saygı.

http://www.joyofsatan.com
http://www.joyofsatan.org
https://spirituelsatanizm.org/
Forum rules
Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

https://spirituelsatanizm.org/
Post Reply
72826

Hare Krishna ve Budizm Hakkında

Post by 72826 »

Esenlikler,
Bir süredir aklıma takılan ve sitede cevabına ulaşamadığım bir soru var. SS'in Budizm'e ve Hare Krishna Hareketine bakış açısı nedir? Budizm'e bakış açımız nasıl olmalıdır? Bildiğim kadarıyla en eski inanışlardan biri ve acaba Paganizm'de olduğu gibi Tanrı'larımızın benzer isimleri veya kökenleri olabilir mi diye merak ediyorum. Amacım hakaret etmek veya yanlış bir şey söylemek değil. Merak ettiğim için soruyorum. Şimdiden teşekkürler.
Bright Truth

Re: Hare Krishna ve Budizm Hakkında

Post by Bright Truth »

Esenlikler,

1- Buda, koca kanca burnunu çekme sesinden ötürü Hindistan'da karşılık bulamayıp öğretisini Afganistan ile Tibet'e yaymış bir Yahudi'dir. Kendi koca, aydınlanmış burnuna hayran kalmış öğrencileri, Hinduizm'e sızarak bu dini de bozmuştur.

2- Hare Krişna nedir bilmiyorum.

İyi günler.
#ElfLivesMatter Sieg Heil! 14/88!

Image

Image
ogoshonna

Post by ogoshonna »

72826 wrote:
Sat Jun 18, 2022 1:15 pm
Esenlikler,
Bir süredir aklıma takılan ve sitede cevabına ulaşamadığım bir soru var. SS'in Budizm'e ve Hare Krishna Hareketine bakış açısı nedir? Budizm'e bakış açımız nasıl olmalıdır? Bildiğim kadarıyla en eski inanışlardan biri ve acaba Paganizm'de olduğu gibi Tanrı'larımızın benzer isimleri veya kökenleri olabilir mi diye merak ediyorum. Amacım hakaret etmek veya yanlış bir şey söylemek değil. Merak ettiğim için soruyorum. Şimdiden teşekkürler.
Hare Krishna dindir.Bu din tam anlamıyla ilgili mantraya tapmaktadır.
maneater make you work hard make you spend hard,make you want all of her love.
Macellaio(Kasap)

Post by Macellaio(Kasap) »

ogoshonna wrote:
Mon Jun 20, 2022 11:42 am
72826 wrote:
Sat Jun 18, 2022 1:15 pm
Esenlikler,
Hare Krishna dindir.Bu din tam anlamıyla ilgili mantraya tapmaktadır.
Esenlikler,

Eğer bir dinde bir tanrıya veya herhangi bir şeye tapınma varsa bu din sağ elcilik/hermetiklik içerir. Sağ elcilik ise İbrahimi programı olarak karşımıza çıkar. Bizler LHP/Sol elci olarak kendi kendimizin tanrısı yapmayı ve tanrılığın hiçbir şeye muhtaç olmadığını savunmaktir. Sağ elcilik her daim kınadığımız bir şeydir. Günümüz Paleo-paganizm'in de de tanrılara tapmak ve onlara adak vermek gibi saçma sistemler vardir. Ancak bunlar tamamen bozulmaya uğramış düşüncelerdir. Buradan bile bir çıkarım yapabilirsiniz zaten.

İyi günler.
"Darkness is light turned inside out"
-Beelzebub/Baal
[email protected]
Post Reply