İşte çalışmak istiyorum fakat aklımda bir şey yok

Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

Şeytan'ın düşmanlarına (Yahudiler, Hristiyanlar, Müslümanlar, vesaire) sempatizanlıkta veya destekte bulunanlar yasaklanacaktır.

Şeytan'a ve/veya Onun Demon'larına karşı hakaret ve küfürlere tolerans gösterilmeyecektir.

Şeytan'ın ve Onun Demon'larının kötü olduğuna inanıyorsanız burası sizin için değil, başka bir yer bulun.

Satanizm'den uzak, Yeni Çağ inançlarını ve benzeri şeyleri burada empoze etmeye çalışmayın.

Joy of Satan'a saldıran kişileri, grupları veya organizasyonları tanıtıp desteklemeye çalışmayın. Mesajlarınız silinir ve yasaklanırsınız.

Burada bizim düşünce biçimimizle ALAKASI OLMAYAN kanlı kurbanlar verme ve yasadışı eylemler gibi şeylerle uğraşmıyoruz. Yasalara saygılıyız. Yasadışı herhangi bir şey destekleyen herhangi biri yasaklanacaktır.

Nazik olun. Her şeyden önce eğitim ve saygı.

http://www.joyofsatan.com
http://www.joyofsatan.org
https://spirituelsatanizm.org/
Forum rules
Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

https://spirituelsatanizm.org/
Post Reply
unforgiven

İşte çalışmak istiyorum fakat aklımda bir şey yok

Post by unforgiven »

Esenlikler kardeşlerim,

Çok fazla duygu sömürüsü yapmak istemiyorum fakat olayı yüzeysel anlatmak istiyorum.

Genel olarak ders çalışmayan birisiyim ve ailem benim yüzümden çoğu zaman zora giriyor, zora girmemeleri için maddi destek sağlamak istiyorum.

Yükü tam alamasam bile hafifletmek istediğim için istiyorum bunu.

Her türlü fikre açığım kardeşlerim, iyi akşamlar.
En iyi yahudi, ölü yahudidir.
Bright Truth

Re: İşte çalışmak istiyorum fakat aklımda bir şey yok

Post by Bright Truth »

Esenlikler,

Çok fazla durumunuzu bilmiyorum ancak para büyüsü yapmak sizce de daha iyi bir çözüm değil mi? Bizler SS'iz. Yaptığımız her şey Dünya'ya yansıyorken neden elimizi kımıldatalım?

30 Aralık'tan itibaren Mayıs'a kadar Jüpiter karesi yapılabilir. Jüpiter; iyi şansı, refahı, bolluğu yönetir. Güneş'ten sonra para üstünde en iyi etki edecek gezegen olur kendileri. 14 ya da 16 gün olması lazım, çok az sürdüğü için 5 ay boyunca durmadan yapabilirsiniz. Şanslısınız ki Temmuz'da Jüpiter geriliyor, bu süreçte de refah büyüsü yapabilirsiniz.

Kendi adıma 5 ay boyunca bu şansı kullanmanızın gidip çalışmanızdan daha çok etki edeceğini düşünüyorum. Hem böyle yaparak işe harcayacağınız zamanı meditasyona harcarsınız ve daha sonraki kareler için daha da güçlü etkiler alırsınız.

Ayrıca Mart'ta ve Temmuz'da da Güneş, yükseldiği ve yönettiği burçlarda olacak. O zamanlar da zenginlik için uygun. Venüs karesinin olduğu zamanlar da Güneş ve Jüpiter kadar olmasa da etkili olacaktır. Ancak 49 günlük olduğu için ben o kadar uzun maceraya girmek yerine Jüpiter'in gerilemesini fırsat bilip para büyüsü yapardım.

Tercihler sizin. İş bulabilirseniz tabii ki kötü ya da ortalama şartlarda da çalışabilirsiniz. Ailenizin sermayesi varsa yatırıma da kullanabilirsiniz ancak yazdıklarınızdan ailenizin orta hâlli olduğu sonucunu çıkarıyorum, bu yüzden büyü ve kareler daha çok yarar sağlayacaktır.

Kendi düşüncelerim bu kadar. Başka kardeşlerimizinkini de dinleyip kendi kararınızı verebilirsiniz.

İyi geceler.
The Sun is rising...

Image
unforgiven

Post by unforgiven »

Bright Truth wrote:
Thu Nov 25, 2021 9:42 pm
Esenlikler,

Çok fazla durumunuzu bilmiyorum ancak para büyüsü yapmak sizce de daha iyi bir çözüm değil mi? Bizler SS'iz. Yaptığımız her şey Dünya'ya yansıyorken neden elimizi kımıldatalım?

30 Aralık'tan itibaren Mayıs'a kadar Jüpiter karesi yapılabilir. Jüpiter; iyi şansı, refahı, bolluğu yönetir. Güneş'ten sonra para üstünde en iyi etki edecek gezegen olur kendileri. 14 ya da 16 gün olması lazım, çok az sürdüğü için 5 ay boyunca durmadan yapabilirsiniz. Şanslısınız ki Temmuz'da Jüpiter geriliyor, bu süreçte de refah büyüsü yapabilirsiniz.

Kendi adıma 5 ay boyunca bu şansı kullanmanızın gidip çalışmanızdan daha çok etki edeceğini düşünüyorum. Hem böyle yaparak işe harcayacağınız zamanı meditasyona harcarsınız ve daha sonraki kareler için daha da güçlü etkiler alırsınız.

Ayrıca Mart'ta ve Temmuz'da da Güneş, yükseldiği ve yönettiği burçlarda olacak. O zamanlar da zenginlik için uygun. Venüs karesinin olduğu zamanlar da Güneş ve Jüpiter kadar olmasa da etkili olacaktır. Ancak 49 günlük olduğu için ben o kadar uzun maceraya girmek yerine Jüpiter'in gerilemesini fırsat bilip para büyüsü yapardım.

Tercihler sizin. İş bulabilirseniz tabii ki kötü ya da ortalama şartlarda da çalışabilirsiniz. Ailenizin sermayesi varsa yatırıma da kullanabilirsiniz ancak yazdıklarınızdan ailenizin orta hâlli olduğu sonucunu çıkarıyorum, bu yüzden büyü ve kareler daha çok yarar sağlayacaktır.

Kendi düşüncelerim bu kadar. Başka kardeşlerimizinkini de dinleyip kendi kararınızı verebilirsiniz.

İyi geceler.
Esenlikler,

Dediğiniz şeylerde haklısınız, fakat bizler SS'iz, neden elimizi kımıldatalım sözü bana biraz tembellik gibiymiş geldi.

İlla tutup bakkalda çıraklık yapmaya niyetim yok, amacım internet üzerinden iş kurmak. Ve dediklerinize uygulayacağım yanıtınız için teşekkür ederim. Tabii ki bu yolda ruhani gelişimimi sağlayacağım, fakat amacım ilerde zengin olduğumda kendime ve ruhuma daha fazla vakit ayırıp dediğiniz ''Dionysos'' figürünü ortaya koyabilmek.

Şuan Satürn olmayı tercih ederim şahsen, dediğinizide az çok anlayabiliyorum, öğrenci olduğum için size en uygun gelen fikir bu. Senin yardımlarına ve bilgilerine gerçekten çok güveniyorum Bright Truth. O yüzden dediklerini yapacağım tabii ki. Bu yolda bana ek destek sağlamaları içinde Gezegen Kareleri ve Büyüler oldukça uygun geliyor. Fikrin için teşekkür ediyorum. Eğer kabalık ettiğimi düşünüyorsan da özrümü sunarım.

İyi geceler.
Bright Truth

Post by Bright Truth »

unforgiven wrote:
Thu Nov 25, 2021 9:50 pm
Bright Truth wrote:
Esenlikler,

İyi geceler.
Esenlikler,

Dediğiniz şeylerde haklısınız, fakat bizler SS'iz, neden elimizi kımıldatalım sözü bana biraz tembellik gibiymiş geldi.

İlla tutup bakkalda çıraklık yapmaya niyetim yok, amacım internet üzerinden iş kurmak. Ve dediklerinize uygulayacağım yanıtınız için teşekkür ederim. Tabii ki bu yolda ruhani gelişimimi sağlayacağım, fakat amacım ilerde zengin olduğumda kendime ve ruhuma daha fazla vakit ayırıp dediğiniz ''Dionysos'' figürünü ortaya koyabilmek.

Şuan Satürn olmayı tercih ederim şahsen, dediğinizide az çok anlayabiliyorum, öğrenci olduğum için size en uygun gelen fikir bu. Senin yardımlarına ve bilgilerine gerçekten çok güveniyorum Bright Truth. O yüzden dediklerini yapacağım tabii ki. Bu yolda bana ek destek sağlamaları içinde Gezegen Kareleri ve Büyüler oldukça uygun geliyor. Fikrin için teşekkür ediyorum. Eğer kabalık ettiğimi düşünüyorsan da özrümü sunarım.

İyi geceler.
Esenlikler,

Evet, ben daha çok 8 saat ya da daha fazla çalışacağınız bir iş yerinde işe başlayacağınız gibi bir sonuç çıkardım. Eğer internet üzerinden bir işe girişecekseniz tabii ki bunu yapın. Önemli olan ruhaniyetinizi aksatmayacak bir işte çalışmak.

İyi geceler.
The Sun is rising...

Image
unforgiven

Post by unforgiven »

Bright Truth wrote:
Thu Nov 25, 2021 9:53 pm
unforgiven wrote:
Thu Nov 25, 2021 9:50 pm
Bright Truth wrote:
Esenlikler,

İyi geceler.
Esenlikler,

İyi geceler.
Esenlikler,

Evet, ben daha çok 8 saat ya da daha fazla çalışacağınız bir iş yerinde işe başlayacağınız gibi bir sonuç çıkardım. Eğer internet üzerinden bir işe girişecekseniz tabii ki bunu yapın. Önemli olan ruhaniyetinizi aksatmayacak bir işte çalışmak.

İyi geceler.
Esenlikler,

Teşekkür ederim kardeşim

İyi geceler.
Pammy

Post by Pammy »

Evden para kazanmak istiyorsanız ya çevirmenlik, yazılımcılık gibi bir yeteneğiniz olmalı ya da ticaret yapacaksınız. İnternet üzerinden satış yapmak istiyorsanız nelerle karşılaşacağınızı anlatayım. Sonra da çevirmenlikle ilgili tecrübelerimi anlatacağım.

Öncelikle pazarlayabileceğiniz bir mala veya hizmete ihtiyacınız var. Diyelim ki ben tarot açıyorum ve doğal taş satıyorum. (Bu arada ben bunu yapma aşamasındayım. Yazılımcı yüzünden websitesi hakkında sorunlar yaşıyorum ama neredeyse hazır.)

Yasal olarak satış yapmak için vergi ödemeniz, yani vergi levhası sahibi olmanız gerek. Yasal olmadan da yapabilirsiniz tabii ki. Twitter, Instagram bunu yapan insan dolu. Ben size yasal yolu anlatacağım.

Vergi levhası için şahıs şirketi kurmanız gerek. Yoksa ödemeyi alacağınız Paytr, Shopier gibi yerlere kaydolamazsınız. Websitesinin de güvenli olması için bir özelliğe sahip olması gerek, SSL sertifikası gibi bir şeydi hiç hatırlamıyorum. Şahıs şirketi kurmak zor değil. İki sorun çıkaran noktası var. Şirket adresi göstermek ve mali müşavir.

Şirket adresini eviniz olarak da gösterebilirsiniz. Değişik kuralları var. Mesela yatak odasını gösteremezsiniz ama mutfak tezgahının bir kısmını masa olarak falan ayırıp gerekli ölçülere ulaşabilirsiniz. Ben sanal ofis kiraladım. Senelik 2000-3000 lira arası ortalama. Bir memur gelip onaylıyor bunu. Mali müşavir daha sıkıntı çünkü bu adama/kadına her ay ödeme yapacaksınız. İlk açarken bir 500-1000 gidiyor sonra her ay 350-600 istiyorlar vergisi, bilmem nesiyle.

Sonra sanal posa ihtiyacınız var. Türkiye’de öncüleri Paytr ve İyzico. Şartlarını karşılaştırarak seçim yapabilir veya farklı bir sanal posa yönelebilirsiniz.

Fiziksel bir şey satıyorsanız paketleme maliyetini de hesaplamalı ve kargo şirketiyle anlaşmalısınız. Sanal posların çoğunlukla kargo şirketleriyle anlaşması oluyor. Şahsen de anlaşabilirsiniz.

Sonra reklam ve pazarlama var ki… hiç açmayacağım o konuyu.

Çevirmenlik veya yazılımcılık gibi bir yeteneğinizi pazarlamak istiyorsanız ya bir ajansla çalılacaksınız ya da freelancer, bionluk gibi yarı zamanlı çalışanlar için olan sitelerde iş kovalayacaksınız.

Benim bedava iş yaparak başladığım çevirmenlik hala kör topal ilerliyor. Oldukça iyi bir İngilizceyle konuşuyor, yazıyorum ve basit derecede online Çince dersleri veriyorum. Kendi Çincem de çok iyi olmadığı için sadece hiç bilmeyenlere giriş dersleri veriyorum.

Kendi bağlantınız yoksa iş bulmak zor. Uyumaya çalışırken yabancı bir numaradan aranarak aksanlı bir kadının bir anda son politikalar yüzünden Çin ile arası bozulan şirketleri için yeni producer aradıklarını dinleyebilirsiniz. “Elçiye zeval olmaz,” olmasına ama size yanlış verilen bilgi yüzünden özür dilemek zorunda kalabilirsiniz. En sonunda sizi aradan çıkarmaya ve para vermemeye de karar verebilirler. Özellikle Türkiye’de emeğiniz “Ne olacak gogla yazarım sanki bir şey yapıyorsun” şeklinde küçümsenebilir. Yazılı bir şeyi çevirmenizi isteyenler saatler alacak iş için üç kuruşa çalışmanızı isteyebilir.

Neyse, eğer bir yeteneğinizi pazarlamak istiyorsanız freelancer gibi sitelere yönelmelisiniz. Ticaret yapmak istiyorsanız şahıs şirketi kurabilirsiniz ya da popüler gönderilerin altına açık buzdolabı fotoğrafı atıp “yardım edin anneyim, öğrenciyim” diyerek IBAN bırakanlar gibi yapabilirsiniz. Sosyal medyayı kullanabilirsiniz yani.

Bu arada ben de önerilere açığım. Doğal taş, mum, okülte ilgisi olanlara sunulacak hizmetler ve ürünler üzerine bir websitesi için pazarlama, tedarikçi, hatta ortak önerisi olur. Herhangi bir fikriniz olur. Çince öğrenmek isteyenler de yazabilir :’)
by Pamela
Nanetxd

Post by Nanetxd »

Bright Truth wrote:
Esenlikler,

İyi geceler.
Ben kripto borsa ile ilgileniyorum bana bu konuda tanrılarımız yardımcı olurmu ? veya bununla ilgili nasıl bir uygulama yapmam gerekir ? Şuan için fazla kazanamıyorum ve ilerde sıkıntı yaşamak istemem cevaplarsanız sevinirim.
Hail Satan
Post Reply