Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Kuzey ay düğümü

ay lambasi

New member
Joined
Feb 24, 2024
Messages
98
Merhaba arkadaşlar size bir soru ileteceğim . ben astrolojiye ilgilendiğim zaman Kuzey ay düğümü çok önemsedim çünkü bize bu hayatta yapmamız gerektiğini söylüyormuş. bizim astrolojimizde Kuzey ay düğümü un önemi ve anlamı nedir ? güney ay düğümunun yanıtlarınızı bekliyorum .
 
Kuzey Ay Düğümü, gelişimle, yeni deneyimlerle ve arzuların gerçekleştirilmesiyle ilişkilidir. Rahu'nun enerjisini dengeli bir şekilde yönlendirmek önemlidir; diğer türlü obsesyona, dengesizliğe veya karşılanmamış beklentilere neden olabilir. Doğum haritanızdaki konumunu anlamak, hayatınızın seyrinde büyüme ve gelişme yolunda rehberlik sağlayabilir. Güney Ay Düğümü ile birlikte incelenmelidir.
 
Kuzey Ay Düğümü, gelişimle, yeni deneyimlerle ve arzuların gerçekleştirilmesiyle ilişkilidir. Rahu'nun enerjisini dengeli bir şekilde yönlendirmek önemlidir; diğer türlü obsesyona, dengesizliğe veya karşılanmamış beklentilere neden olabilir. Doğum haritanızdaki konumu anlamak, hayatınızın seyrinde büyüme ve gelişme yolunda rehberlik sağlayabilir. Güney Ay Düğümü ile birlikte incelenmelidir.
Özelden bir soru sorabilir miyim siize
 
Kuzey Ay Düğümü insanın gitmesi gereken yoldur, bu yola ışık tutan şeyler ise KAD burcu ve yerleştiği ev. Güney Ay Düğümü burcunuzu öğrenmek için, Kuzey Ay Düğümü burcunuza bakın, oradaki burcun karşıt burcu Güney Ay Düğümüdür. Varsayalım ki bir kişinin KAD burcu Koç, bu durumda Koç burcunun karşıtı Terazi olduğu için, GAD Terazi olur.

Şunu merak edebilirsiniz, Kuzey Ay Düğümüne gitmek ne demek? Bunu anlamanız için öncelikle oradaki burcun konularını, yönetici gezegenini anlamalısınız. Koç örneğinden devam edersek bu demektir ki, kişi Terazi gibi kibar, narin, belki de çok pasif kalan birisi olabilir. (Tabii ki bu diğer yerleşimlerine de bağlı.) Bu durumda kişi Koç'u örnek alarak spor yapmalı, daha atılgan olmalı, kavga etmekten korkmamalı ve kendine cesaret aşımalıdır.

Yine de, GAD olduğumuz nokta bile olsa kesinlikle o burcun konularını hallettiğimiz anlamına gelmeyebilir. Bu yüzden, KAD'a gitmek istiyorsanız önce GAD'ı geliştirmelisiniz.
 
Kuzey Ay Düğümü insanın gitmesi gereken yol, bu yola ışık tutan şeyler ise KAD burcu ve yerleştiği ev. Güney Ay Düğümü burcunuzu öğrenmek için, Kuzey Ay Düğümü burcunuza bakın, oradaki burcun karşıt burcu Güney Ay Düğümüdür. Varsayalım ki bir kişi KAD burcu Koç, bu durumda Koç burcunun çıkarılmış Terazi olduğu için, GAD Terazi olur.

Şunu merak edebilirsiniz, Kuzey Ay Düğümüne gitmek ne demek? Bunu anlamak için öncelikle oradaki burcun konularını, yönetici gezegenini anlamalısınız. Koç örneğinden devam edersek bu demektir ki, kişi Terazi gibi kibar, narin, belki de çok pasif kalan birisi olabilir. (Tabii ki bu diğer yerleşimlerine bağlı.) Bu durumdaki kişi Koç'u örnek alarak spor yapmalı, daha atılgan olmalı, savaşmaktan korkmamalı ve kendine cesaret aşılanmalıdır.

Yine de, GAD ülkemizde nokta bile olsa kesinlikle o burcun konularını halleteceğimizi belirtmeyebilir. Bu nedenle, GAD'ı geliştirmeden önce KAD'a çalışmaktasınız.
Teşekkür ederim .
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top