Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Guzellik

tavukpilav

New member
Esenlikler, nasil guzellesebilirim erkek gibiyim ve bosu bosuna guzel hissetmek istemiyorum guzel olmak istiyorum aurami disil enerjimi feminenligimi yukseltmek istiyorum yardimci olursan─▒z simdiden cok tessekur ederim sevgiyle kalin­čĺś­čÖĆ­čĆ╝ her turlu tarif olur farketmez

Esenlikler, nasil guzellesebilirim erkek gibiyim ve bosu bosuna guzel hissetmek istemiyorum guzel olmak istiyorum aurami disil enerjimi feminenligimi yukseltmek istiyorum yardimci olursan─▒z simdiden cok tessekur ederim sevgiyle kalin­čĺś­čÖĆ­čĆ╝ her turlu tarif olur farketmez

Esenlikler,

Sakral ├žakran─▒z ve ├╝st ├žakralar─▒n─▒z ├╝zerine ├žal─▒┼čabilirsiniz. ─░lk ├Ânce ruhunuzun iyi durumda oldu─čundan emin olmal─▒s─▒n─▒z. Belirli bir seviyeye geldikten ve adand─▒ktan sonra ruhani ven├╝s karesi yapabilirsiniz. B├Âylece daha ├žekici olacaks─▒n─▒z. Di┼čil olmakla sorunlar─▒n─▒z varsa yine ruhani ay karesi yapabilirsiniz, b├Âylece kad─▒n olmakla sorununuz kalmayacakt─▒r.

Kendinizle bar─▒┼čman─▒z ve anlay─▒┼čl─▒ olman─▒z gerekiyor, anlay─▒┼č di┼čil enerjinin en belirgin ├Âzelliklerindendir. Bir s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kmamas─▒ i├žin ilk ├Ânce kendinizi anlamal─▒s─▒n─▒z ve sevmelisiniz.

Arkada┼člar─▒n─▒za dikkat etmenizi ├Âneririm, fazla erkek arkada┼č─▒n─▒z varsa ya da en yak─▒n arkada┼č─▒n─▒z erkekse ister istemez onlara benzeyebilirsiniz. Kendi alan─▒n─▒z─▒ yaratman─▒z ve farkl─▒ bir birey oldu─čunuzu kendinize hat─▒rlatmal─▒s─▒n─▒z. Bunu atlatmak i├žin k─▒zlarla daha fazla vakit ge├žirebilirsiniz.

Aile i├ži kavgalardan da olabildi─čince uzak durmal─▒s─▒n─▒z... Sizi kavgan─▒n i├žine ├žekmeye ├žal─▒┼č─▒rlarsa sakin bir dille bunun sizi rahats─▒z etti─čini s├Âyleyebilirsiniz, bunu rutin haline getirirseniz ├╝zerinize gelmeyi bir s├╝re sonra b─▒rakacaklard─▒r.

├ľzellikle k├╝f├╝r├╝ ve y├╝ksek ses tonunu hayat─▒n─▒zdan ├ž─▒kar─▒n. Di┼čilik sakinliktir ve e─čer maddi olanda bunu sa─člayabilirseniz ruhani olanda zorlanmazs─▒n─▒z. Ayr─▒ca internetten g├Ârg├╝ dersleri alabilirsiniz, bu da size kibarl─▒─č─▒ ├Â─čretecektir.

Bak─▒m ve tercihen makyaj yapabilirsiniz, kendinize zaman ay─▒r─▒p emek verirseniz kad─▒n olmaya adapte olabilirsiniz. G├╝nl├╝k hayat─▒n ko┼ču┼čturmas─▒ aras─▒nda kendimizi unutabiliyoruz... Tercihen g├╝zellik salonlar─▒na gidebilirsiniz ya da bak─▒m─▒n─▒z─▒ kendiniz evde yapabilirsiniz. Kad─▒nlar olarak genelde en ihtiyac─▒m─▒z olan ┼čey ilgidir, bunu ilk olarak kendimize biz vermeliyiz. De─čerli oldu─čunuzu kendinize hat─▒rlatmay─▒ unutmamal─▒s─▒n─▒z ­čą║.

Tabii ki bu dedi─čim ┼čeyler erkekler i├žin de ge├žerli, bunlar eril-di┼čil dengesini sa─člayacak ho┼č ┼čeyler. Temel seviyede bunlar─▒ yaparsan─▒z kendinizi iyi hissedeceksiniz. ├ľzellikle meditasyon yap─▒p menstr├╝el d├Âneminizde ruhaniyetle ilgilenmenizi size ├žok yarayacakt─▒r. Kalbinizi sevgiye a├ž─▒n ­čĺľ.

─░yi g├╝nler dilerim.

Harita da ki Ven├╝s burcunu bul ve konumu at─▒yorum Ven├╝s bal─▒k nas─▒l giyinmeli diye git t─▒k t─▒k a yaz orda ├Ârnek videolar mevcut
Yukselen ve venusunu baz al hangi burctaysa
Ve en ├Ânemlisi Dans et oryantel ya da kad─▒n oldu─čunu hissetircek ┼čark─▒lar e┼čli─činde, i├žinde rahat olucagin k─▒yafetler giy yarat─▒c─▒l─▒─č─▒na ├Ânem ver .
ma├žo davranma sak─▒n ol
Kendimi ├žok sev ve ┼čefkatli y├Ân├╝n├╝ kendin i├žin ├žal─▒┼čt─▒r
Doja Cat women
Dinleyebilirsin
Arirnaa Grande nin sarkilari da ├žok disil
M├╝zik zevkin maskulen ormegin travia SCOTT Kanye West bu modern rapciler olmas─▒n
Ve aynaya bak bak─▒m rutini olu┼čtur
Sevgi ├žekmek istiyorsan ilk ba┼čta kendini seviceksin
Ve bilin├žalt─▒nda g├╝zel olduguna inand─▒r
┼×├Âyle bir durum vard─▒r
292929 ki┼či g├╝zelsin der ama sen kendini g├╝zel hissedemezsen bitter o i┼č
Ama 29393 ki┼či ├žirkin de─čil ama sen kendini g├╝zel hsieediyorsundhr
Ve asla ba┼čkalar─▒n─▒n g├╝zellik standartladina uymaya ├žal─▒┼čma
Kendini ├žok ama ├žok sev
Ek olarak asla erkek taklidi yapma. Bir s├╝re sonra erke─če d├Ân├╝┼čup o enerjiyi ├žekersin .
I┼č─▒kla kal

Ven├╝s burcunuzu kontrol edin, e─čer Akrep, Ko├ž veya Ba┼čak burcunda ise ├žok sa─čl─▒kl─▒ ├žal─▒┼čmad─▒─č─▒ndan sizin feminen y├Ânlerinizi bask─▒l─▒yor olabilir. ├ľte yandan Bo─ča, Terazi veya Bal─▒k burcundaysa Ven├╝s sa─čl─▒kl─▒ ├žal─▒┼č─▒yor demektir. Sonu├ž olarak zararl─▒ konumdaysa iyile┼čtirmek i├žin ruhani Ven├╝s karesini, sa─čl─▒kl─▒ ├žal─▒┼č─▒yorsa g├╝├žlendirmek i├žin ruhani Ven├╝s karesini yap─▒n.

Ven├╝s karesine ba┼člamak i├žin en yak─▒n tarih 3 May─▒s, bu tarihte ba┼člayabilirsiniz.

Esenlikler, kareler sizi hen├╝z ├žok yeni oldu─čunuz i├žin zorlayabilir d├╝┼č├╝ncesindeyim. K─▒rk g├╝nl├╝k program─▒ bitirdiyseniz ├žakralar─▒n─▒z ├╝zerine ├žal─▒┼čmaya devam edin ve adand─▒ktan sonra, uygun bir zamanda, ├Ârne─čin 3 May─▒s olabilir, Leydi Astarte'ye d├╝zenli olarak dua etmeye ba┼člay─▒n. G├╝├ž rit├╝elini yapt─▒ktan sonra se├žece─činiz olumlamay─▒ dokuz kez tekrar edebilirsiniz, g├╝├ž rit├╝elini yapam─▒yorsan─▒z m├╝hr├╝ne odaklanman─▒z yeterlidir. Kendisi size g├╝zellik konusunda daha derin bir kavray─▒┼č da bah┼čedecektir.

Cok tesssekur ederiiimm­čĺś­čĺś­čĺś­čÖĆ­čĆ╝­čÖĆ­čĆ╝­čÖĆ­čĆ╝
Esenlikler,

Sakral ├žakran─▒z ve ├╝st ├žakralar─▒n─▒z ├╝zerine ├žal─▒┼čabilirsiniz. ─░lk ├Ânce ruhunuzun iyi durumda oldu─čundan emin olmal─▒s─▒n─▒z. Belirli bir seviyeye geldikten ve adand─▒ktan sonra ruhani ven├╝s karesi yapabilirsiniz. B├Âylece daha ├žekici olacaks─▒n─▒z. Di┼čil olmakla sorunlar─▒n─▒z varsa yine ruhani ay karesi yapabilirsiniz, b├Âylece kad─▒n olmakla sorununuz kalmayacakt─▒r.

Kendinizle bar─▒┼čman─▒z ve anlay─▒┼čl─▒ olman─▒z gerekiyor, anlay─▒┼č di┼čil enerjinin en belirgin ├Âzelliklerindendir. Bir s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kmamas─▒ i├žin ilk ├Ânce kendinizi anlamal─▒s─▒n─▒z ve sevmelisiniz.

Arkada┼člar─▒n─▒za dikkat etmenizi ├Âneririm, fazla erkek arkada┼č─▒n─▒z varsa ya da en yak─▒n arkada┼č─▒n─▒z erkekse ister istemez onlara benzeyebilirsiniz. Kendi alan─▒n─▒z─▒ yaratman─▒z ve farkl─▒ bir birey oldu─čunuzu kendinize hat─▒rlatmal─▒s─▒n─▒z. Bunu atlatmak i├žin k─▒zlarla daha fazla vakit ge├žirebilirsiniz.

Aile i├ži kavgalardan da olabildi─čince uzak durmal─▒s─▒n─▒z... Sizi kavgan─▒n i├žine ├žekmeye ├žal─▒┼č─▒rlarsa sakin bir dille bunun sizi rahats─▒z etti─čini s├Âyleyebilirsiniz, bunu rutin haline getirirseniz ├╝zerinize gelmeyi bir s├╝re sonra b─▒rakacaklard─▒r.

├ľzellikle k├╝f├╝r├╝ ve y├╝ksek ses tonunu hayat─▒n─▒zdan ├ž─▒kar─▒n. Di┼čilik sakinliktir ve e─čer maddi olanda bunu sa─člayabilirseniz ruhani olanda zorlanmazs─▒n─▒z. Ayr─▒ca internetten g├Ârg├╝ dersleri alabilirsiniz, bu da size kibarl─▒─č─▒ ├Â─čretecektir.

Bak─▒m ve tercihen makyaj yapabilirsiniz, kendinize zaman ay─▒r─▒p emek verirseniz kad─▒n olmaya adapte olabilirsiniz. G├╝nl├╝k hayat─▒n ko┼ču┼čturmas─▒ aras─▒nda kendimizi unutabiliyoruz... Tercihen g├╝zellik salonlar─▒na gidebilirsiniz ya da bak─▒m─▒n─▒z─▒ kendiniz evde yapabilirsiniz. Kad─▒nlar olarak genelde en ihtiyac─▒m─▒z olan ┼čey ilgidir, bunu ilk olarak kendimize biz vermeliyiz. De─čerli oldu─čunuzu kendinize hat─▒rlatmay─▒ unutmamal─▒s─▒n─▒z ­čą║.

Tabii ki bu dedi─čim ┼čeyler erkekler i├žin de ge├žerli, bunlar eril-di┼čil dengesini sa─člayacak ho┼č ┼čeyler. Temel seviyede bunlar─▒ yaparsan─▒z kendinizi iyi hissedeceksiniz. ├ľzellikle meditasyon yap─▒p menstr├╝el d├Âneminizde ruhaniyetle ilgilenmenizi size ├žok yarayacakt─▒r. Kalbinizi sevgiye a├ž─▒n ­čĺľ.

─░yi g├╝nler dilerim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back